2012 жылға ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 02 ақпандағы N 817 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 24 ақпанда N 5-11-149 тіркелді. Күші жойылды - Зайсан ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 19 ақпандағы N 1435 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Зайсан ауданы әкімдігінің 19.02.2013 N 1435 (алғаш ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5) тармақшасы20 бабы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Зайсан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын мекемелердің қоса берілген тізімі, атқарылатын жұмыстың түрі, көлемі, қаржыландыру көзі, қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары бекітілсін.
2. Еңбек ақының мөлшері 2012 жылға белгіленген ең төменгі бір жалақы мөлшерінде бекітілсін.
3. Мекеме басшыларына жұмыскерлердің жекелеген санатына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектергеон сегіз жасқа толмаған жұмыскерлерге) жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында жасау мүмкіндігін беру, сонымен қатар тиісті санаттың еңбек жағдайы ерекшеліктерін есепке алу арқылы және Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысындарын қолдану ұсынылсын.
4. Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 2 наурыздағы № 328 «2011 жылға ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-133 нөмерімен тіркелген, аудандық «Достық» газетінің 2011 жылғы 4 мамырдағы № 35 санында жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары М. Сапарғалиеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Зайнулдин
Зайсан ауданының әкімдігінің
2012 жылғы 02 ақпандағы
№ 817 қаулысымен бекітілген
2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін мекемелердің тізімі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және
нақты жағдайлары
Р/с
Мекемелердің аттары
Қоғамдық жұмыс түрлерi
Атқарылатын жұмыс көлемi
Сұраныс (жарияланған қажеттілік) орын саны
Ұсыныс (бекітілген) орын саны
Қаржыландыру көзі
1
«Зайсан ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру және көркейту, көшеттердi отырғызу, суару жұмыстары, құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2012 год
Постановление Зайсанского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 02 февраля 2012 года N 817. Зарегистрировано Управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 24 февраля 2012 года № 5-11-149. Утратило силу - постановлением Зайсанского районного акимата от 19 февраля 2013 года N 1435
Сноска. Утратило силу - постановлением Зайсанского районного акимата от 19.02.2013 N 1435 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 5) статьи 7статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Зайсанского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные оплачиваемые работы на 2012 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, источники их финансирования.
2. Размер оплаты труда утвердить в размере одной минимальной заработной платы, установленной на 2012 год.
3. Рекомендовать руководителям организаций предоставлять отдельным категориям работников (женщинам имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидамработникам, не достигшим 18 летнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
4. Признать утратившим силу постановление акимата района от 2 марта 2011 года № 328 «Об организации оплачиваемых общественных работ на 2011 год» (зарегистрировано в государственном реестре нормативных-правовых актов № 5-11-133, опубликовано в районной газете «Достык» от 4 мая 2011 года № 35).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зайсанского района Сапаргалиеву М. С.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Зайнулдин
Утвержден постановлением
акимата Зайсанского района
от 02 февраля 2012 года № 817
Перечень учреждений, в которых будут проводиться общественные
работы в 2012 году, виды, объемы, источники их финансирования и
конкретные условия общественных работ
п/п
Наименования учреждений
Виды общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность) количество мест
Предложение (утверждено) количество мест
Источники финансирования
1
Государственное учреждение “Аппарат акима Зайсанского района”
Озеленение и благоустройство территории, посадка и полив саженцев, помощь в работе с документами

Көгалдандыру және көркейту 50 ш.м, 1500 көшет, күніне 10-15 құжат
60
39
Зайсан ауданының бюджеті
2
«Зайсан қала әкiмi аппараты» мемлекеттік мекемесі
Суағарларды тазалау, көпірлерді қардан, мұздан тазалау, көшет отырғызу, суару
Суағарларды тазалау 11 шақырым, 3 үлкен 9 кіші көпірлерді мұздан, қардан тазалау, 2000 түп көшет отырғызу, суару, күніне 20-25 құжат
200
179
Зайсан ауданының бюджеті
3
«М. Ломоносов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру және көркейту, көшет отырғызу, суару, мектептегі ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмектесу
Аумақты көгалдандыру, көркейту 450 ш.м, 150 көшет, ағымдағы жөндеу жұмыстары 350 ш.м
3
1
Зайсан ауданының бюджеті
4
«М. Әуезов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру және көркейту, көшет отырғызу, суару, ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу
Көгалдандыру және көркейту 500 ш.м., көшет отырғызу, суару 250 түп, ағымдағы жөндеу жұмыстары 550 ш.м.
10
1
Зайсан ауданының бюджеті
5
«Ю. Гагарин атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мектеп маңын қардан тазалау, көшет отырғызу, суару, мектептегі ағымдағы жөндеу жұмыстары
Мектеп маңын қардан тазалау 600 ш.м, көшет отырғызу, суару 400 түп, ағымдағы жөндеу жұмыстары 200 ш.м.
40
40
Зайсан ауданының бюджеті
6
«М. Дауленов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру, көркейту жұмыстары, көшет отырғызу, суару, құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
Көгалдандыру, көркейту 300 ш.м., көшет отырғызу, суару 200 түп, күніне 20-25 құжат
20
20
Зайсан ауданының бюджеті
7
«Зайсан аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
Күніне 30-40 құжат
24
10
Зайсан ауданының бюджеті
8
«Зайсан ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
Күніне 10-15 құжат
15
2
Зайсан ауданының бюджеті
9
«Зайсан аудандық ішкі істер бөлімінің жол полиция бөлімшесі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
Күніне 30-40 құжат
2
2
Зайсан ауданының бюджеті
10
«Зайсан ауданының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
Күніне 10-15 құжат
16
4
11
«Қаратал ауылдық округ әкiмiнің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты көгалдандыру, көркейту, көпірлерді қардан, мұздан тазалау, құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
Аумақты көгалдандыру, көркейту 1500 ш.м., 2 үлкен көпірді қардан, мұздан тазалау, күніне 20-30 құжат
60
20
Зайсан ауданының бюджеті
12
«Сартерек ауылдық округ әкiмiнің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты көгалдандыру, көркейту, көшет отырғызу, суару

Благоустройство территории - 50 кв.м, 1500 саженцев, 10 - 15 документов
60
39
Бюджет Зайсанского района
2
Государственное учреждение “Аппарат акима г. Зайсан”
Очистка водопроводов, очистка моста от снега и льда, посадка и полив саженцев, помощь в работе с документами
Очистка водопроводов 11 км, очистка 3 больших, 9 маленьких мостов от снега и льда 1,5 км., посадка и полив саженцев 2000 штук, 20 - 25 документов
200
179
Бюджет Зайсанского района
3
Коммунальное государственное учреждение “Средняя школа им. М. Ломоносова”
Озеленение и благоустройство территории, посадка и полив саженцев, помощь в проведении текущего ремонта в школе
Озеленение и благоустройство территории 450 кв.м., 150 саженцев, проведение текущего ремонта 350 кв. м
3
1
Бюджет Зайсанского района
4
Коммунальное государственное учреждение “Средняя школа им. М. Ауэзова”
Озеленение и благоустройство территории, посадка и полив саженцев, помощь в проведении текущего ремонта в школе
Озеленение и благоустройство территории 500 кв.м., 250 саженцев, проведение текущего ремонта 550 кв.м
10
1
Бюджет Зайсанского района
5
Коммунальное государственное учреждение “Средняя школа имени Ю. Гагарина”
Очистка территории школы от снега, посадка и полив саженцев, помощь в проведении текущего ремонта в школе
Очистка снега 600 кв.м, посадка и полив саженцев 400 штук, проведение текущего ремонта 200 кв.м
40
40
Бюджет Зайсанского района
6
Коммунальное государственное учреждение “Средняя школа им. М. Дауленова”
Благоустройство и озеленение, посадка и полив саженцев, помощь в работе с документами
Благоустройство и озеленение территории 300 кв.м, посадка и полив саженцев 200 штук, 30 - 40 документов
20
20
Бюджет Зайсанского района
7
Государственное учреждение “Зайсанский районный отдел занятости и социальных программ”
Помощь в работе с документами
30 - 40 документов
24
10
Бюджет Зайсанского района
8
Государственное учреждение “Отдел по делам обороны Зайсанского района” (по согласованию)
Озеленение и благоустройство, помощь в работе с документами
Озеленение и благоустройство территории 700 кв.м, 10 - 15 документов
15
2
Бюджет Зайсанского района
9
Государственное учреждение “Зайсанский районный отдел внутренних дел отделение дорожной полиции” (по согласованию)
Помощь в работе с документами
30 - 40 документов
2
2
Бюджет Зайсанского района
10
Государственное учреждение “Прокуратура Зайсанского района” (по согласованию)
Помощь в работе с документами
10 - 15 документов
16
4
11
Государственное учреждение “Аппарат акима Каратальского с/о”
Озеленение и благоустройство территории, очистка мостов от снега и льда, помощь в работе с документами
Озеленение и благоустройство территории 1500 кв.м, очистка 2 больших мостов от снега и льда 500 кв.м, 20-30 документов
60
20
Бюджет Зайсанского района
12
Государственное учреждение “Аппарат акима Сартерекского с/о”
Проведение озеленения, благоустройство территории, посадка и полив саженцев

Аумақты көгалдандыру, көркейту 1400 ш.м., көшет отырғызу, суару 700 түп
26
19
Зайсан ауданының бюджеті
13
«Қарабұлақ ауылдық округ әкiмiнің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты көгалдандыру, көркейту, көпірді тазалау, құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
Аумақты көгалдандыру, көркейту 1700 ш.м., 2 үлкен көпірді қардан, мұздан тазалау, күніне 20-30 құжат
24
19
Зайсан ауданының бюджеті
14
«Бiржан ауылдық округ әкiмiнің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты көгалдандыру, көркейту, көшет отырғызу, суару, құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
Аумақты көгалдандыру, көркейту 1500 ш.м., көшет отырғызу, суару 500 түп, күніне 20-25 құжат
30
19
Зайсан ауданының бюджеті
15
«Шiлiктi ауылдық округ әкiмінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты көгалдандыру, көркейту
Аумақты көгалдандыру, көркейту 2000 ш.м
30
19
Зайсан ауданының бюджеті
16
«Дайыр ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты көгалдандыру, көркейту, құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
Аумақты көгалдандыру, көркейту 1800 ш.м., күніне 10-15 құжат
25
19
Зайсан ауданының бюджеті
17
«Кеңсай ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты көгалдандыру, көркейту, құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
Аумақты көгалдандыру, көркейту 1700 ш.м., күніне 10-15 құжат
0
19
Зайсан ауданының бюджеті
18
«Айнабұлақ ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлкекеттік мекемесі
Аумақты көгалдандыру, көркейту, құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
Аумақты көгалдандыру, көркейту 1600 ш.м., күніне 10-15 құжат
40
19
Зайсан ауданының бюджеті
19
«Жаңатұрмыс» орталау мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аумақты көгалдандыру, көркейту
Аумақты көгалдандыру, көркейту 500 ш.м
2
2
Зайсан ауданының бюджеті
20
«ШҚО статистика басқармасының Зайсан аудандық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
Күніне 10-15 құжат
2
2
Зайсан ауданының бюджеті
БАРЛЫҒЫ
689
455
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарты.
Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күндi құрайды, екi демалыс күн берiледi, сегiз сағаттық жұмыс күнi, түскi үзiлiс 1 сағат, еңбекақы төлеу еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелiнде көрсетiлген дәлелдi жұмыс iстеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету; зейнетақы және әлеуметтiк ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргiзiледi, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша  әлеуметтiк жәрдемақы төлеу, денсаулыққа мертiгу немесе басқа зақымдану салдарынан келтiрiлген зияндардың орнын толтыру. Жұмыскерлердiң жеке санаттары (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге, он сегіз жасқа толмаған жұмыскерлерге) үшiн қоғамдық жұмыстардың талаптары тиiстi санатқа еңбек талаптарының ерекшелiгiн ескере отырып белгiленедi және Қазақстан Республикасы Еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушiнiң және жұмыскердiң арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.

Озеленение и благоустройство территории 1400 кв.м, посадка и полив саженцев 700 штук
26
19
Бюджет Зайсанского района
13
Государственное учреждение “Аппарат акима Карабулакского с/о”
Проведение озеленения, благоустройство территории, очистка мостов, помощь в работе с документами
Озеленение, благоустройство территории 1700 кв.м, очистка 2 больших мостов от снега и льда, 20-30 документов
24
19
Бюджет Зайсанского района
14
Государственное учреждение “Аппарат акима Биржанского с/о”
Проведение озеленения, благоустройство территории, посадка и полив саженцев, помощь в работе с документами
Озеленение и благоустройство территории 1500 кв.м, посадка и полив саженцев 500 штук, 20 - 25 документов
30
19
Бюджет Зайсанского района
15
Государственное учреждение “Аппарат акима Чиликтинского с/о”
Проведение озеленения, благоустройство территории
Озеленение и благоустройство территории 2000 кв.м
30
19
Бюджет Зайсанского района
16
Государственное учреждение “Аппарат акима Дайырского с/о”
Озеленение и благоустройство территории, помощь в работе с документами
Озеленение и благоустройство территории 1800 кв.м, 10 - 15 документов
30
19
Бюджет Зайсанского района
17
Государственное учреждение “Аппарат акима Кенсайского с/о”
Озеленение и благоустройство территории, помощь в работе с документами
Озеленение и благоустройство территории 1700 кв.м, 10 - 15 документов
60
19
Бюджет Зайсанского района
18
Государственное учреждение “Аппарат акима Айнабулакского с/о”
Озеленение и благоустройство территории, помощь в работе с документами
Озеленение и благоустройство территории 1600 кв.м, 10 - 15 документов
40
19
Бюджет Зайсанского района
19
Коммунальное государственное учреждение “Неполная средняя школа Жанатурмыс”
Озеленение и благоустройство территории
Озеленение и благоустройство территории 500 кв.м
2
2
Бюджет Зайсанского района
20
Отдел статистики Зайсанского района управление статистики ВКО (по согласованию)
Помощь в работа с документами
20 - 25 документов
2
2
Бюджет Зайсанского района
Всего
689
455
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, оплата труда регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщинам имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, работникам, не достигшим 18 летнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.