"Катонқарағай ауданы тұрғындарының нысаналы топтарын анықтау туралы" 2012 жылғы 01 ақпандағы № 687 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 15 қарашадағы N 1142 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 желтоқсанда N 2764 тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 27.08.2014 N 604 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасын, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабы 2 тармағын, 7-бабының 2)5-5) тармақшаларын басшылыққа ала отырып, Катонқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Катонқарағай ауданы тұрғындарының нысаналы топтарын анықтау туралы» Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 01 ақпандағы № 687 қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5-13-112 болып тіркелген, 2012 жылдың 29 ақпанында аудандық «Арай-Луч» газетінің № 16 (7516) санында жарияланған) 1–тармағы 18) тармақшамен толықтырылсын:
«қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар.».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Рақышеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Б. Рақышева

О внесении дополнения в постановление акимата от 01 февраля 2012 года № 687 "Об определении целевых групп населения Катон-Карагайского района"
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 15 ноября 2012 года N 1142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 декабря 2012 года за N 2764
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 27.08.2014 N 604.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, подпунктами 2), 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Дополнить пункт 1 постановления акимата от 01 февраля 2012 года № 687 «Об определении целевых групп населения Катон-Карагайского района» (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 5-13-112, опубликованное в районной газете «Арай-Луч» за № 15(7515) от 24 февраля 2012 года)
подпунктом 18):
«лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции.».
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Ракишеву.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима района
Б. Ракишева