Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерiн белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 наурыздағы N 97 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 16 наурызда N 5-15-100 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 02 желтоқсандағы N 347 қаулысымен. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 02 желтоқсандағы N 347 қаулысымен
Ескерту. . Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 02.12.2014 N 347 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Қылмыстық кодексiнiң 42-бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару кодексiнiң 30-бабының 1-тармағына сәйкес Көкпекті аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерi белгiленсiн:
аудан аумақтарын көрiктендiру және жинау.
2. «Көкпекті ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi» мемлекеттiк мекемесi «Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесi департаментi» мемлекеттiк мекемесiмен келiсу бойынша қоғамдық жұмысқа тарту түрiнде жазаны өтеуге арналған объектiлердiң тiзiмдерiн соттарға тоқсан сайын ұсынсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары К.Р. Смаиловаға жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi Д. Мусин
Келісілді:
«Қазақстан Республикасының
Iшкi iстер Министрлiгiнiң
Қылмыстық-атқару жүйесi
комитетiнiң Шығыс Қазақстан
облысы бойынша Қылмыстық-атқару
жүйесi департаментi
мемлекеттiк мекемесi бастығының
міндетін атқарушы Н. Мухамеджанов
2012 жылғы 02 наурыз

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 11 марта 2012 года N 97. Зарегистрировано управлением юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 16 марта 2012 года за N 5-15-100. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 02 декабря 2014 года № 347. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 02 декабря 2014 года № 347
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 02.12.2014 № 347.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, пунктом 1 статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам:
благоустройство и уборка территории района.
2. Государственному учреждению «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кокпектинского района» по согласованию с государственным учреждением «Департамент уголовно-исполнительной системы по Восточно- Казахстанской области Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» ежеквартально представлять в суды списки объектов для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Смаилову К.Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Д. Мусин
Согласовано:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения «Департамент
уголовно-исполнительной системы
по Восточно-Казахстанской
области
Комитета уголовно-исполнительной
системы
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
Н. Мухамеджанов
02 марта 2012 года