Көкпекті аудандық мәслихатының № 9 сайлау округінің шығып қалған депутатының орнына үміткер депутаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 07 қыркүйектегі N 306 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 09 қазанда N 2697 тіркелді. Күші жойылды - Көкпекті ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы N 15 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Көкпекті ауданы әкімдігінің 2013.01.16 N 15 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес Көкпектi ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Көкпекті ауданы мәслихатының № 9 Казнаковка сайлау округі бойынша шығып қалған депутаттың орнына үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін:
Казнаковка ауылындағы «Жалын» дүкенінің ғимаратының жанында;
Көкжыра ауылындағы мектеп ғимаратының жанында;
Мариногорка ауылындағы селолық клуб ғимаратының және мектеп ғимаратының жанында;
Малоросийка ауылындағы мектеп ғимаратының жанында;
Московка ауылындағы мектеп ғимаратының жанында.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.А. Кемербаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауданы әкімі                               Д. Мусин
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы              А. Әкімова
2012 жылғы 07 қыркүйек

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Кокпектинского районного маслихата по избирательному округу № 9 вместо выбывшего
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 07 сентября 2012 года N 306. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 09 октября 2012 года за N 2697. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района от 16 января 2013 года N 15
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района от 16.01.2013 N 15.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Кокпектинского районного маслихата по Казнаковскому избирательному округу № 9 вместо выбывшего:
село Казнаковка возле здания магазина «Жалын»;
село Кокжыра возле здания школы;
село Мариногорка возле здания сельского клуба, здания школы;
село Малороссийка возле здания школы;
село Московка возле здания школы.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кемербаеву Р.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Д. Мусин
СОГЛАСОВАНО:
Председатель районной
территориальной
избирательной комиссии                     А. Акимова
07 сентября 2012 года