2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 835 "2012 жылға Ұлан ауданы халқының нысаналы топтарын анықтау туралы" әкімдіктің қаулысына толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қазандағы N 415 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 қарашада N 2717 тіркелді. Күші жойылды - Ұлан ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы N 495 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлан ауданы әкімдігінің 2012.12.11 N 495 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)14)-тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5-бабының 2–тармағына, 7-бабының 2-тармақшасына сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 835 «2012 жылға Ұлан ауданы халқының нысаналы топтарын анықтау туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-17-160 номерімен тіркелді, 2012 жылғы 24 қаңтардағы № 7 аудандық «Ұлан таңы» газетінде жарияланды) әкімдіктің қаулысына келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы келесі мазмұндағы 15)-тармақшасымен толықтырылсын:
«15) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар.».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Ибраевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлан ауданының әкімі                       С. Туленбергенов

О внесении дополнения в постановление акимата от 29 декабря 2011 года № 835 "Об определении целевых групп населения Уланского района на 2012 год"
Постановление Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 19 октября 2012 года N 415. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 ноября 2012 года за N 2717. Утратило силу - постановлением акимата Уланского района от 11 декабря 2012 года N 495
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Уланского района от 11.12.2012 N 495 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктами 13)14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 29 декабря 2011 года № 835 «Об определении целевых групп населения Уланского района на 2012 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-160, опубликовано 24 января 2012 года в районной газете «Ұлан таңы» № 7) следующее дополнение:
пункт 1 указанного постановления дополнить подпунктом 15) следующего содержания:
«15) лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции.».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ибраева А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уланского района                      С. Туленбергенов