Орал қаласының аумағында оқу құралдарының көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 шілдеде № 1879 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 тамызда № 7-1-239 тіркелді. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 25 қазандағы N 2714 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 25 қазандағы N 2714 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 827-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласының аумағында оқу құралдарының көшпелі сауда орындары болып Әбубәкір Кердері көшесінің бойы Жаһанша Досмұхамедов және Фрунзе көшелерінің аралығы айқындалсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының ішкі істер департаменті Орал қалалық ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) күн сайын көшпелі сауда орындарының қоғамдық тәртіпті және жол қауіпсіздігін қамтамасыз етсін.
3. "Орал қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі көшпелі сауда орындары аумағына қоқыс салатын контейнерлерді, биодәретханаларды орнатсын және күнделікті жинастыру мен қоқыстарды шығаруды ұйымдастырсын.
4. "Орал қаласының кәсіпкерлік бөлімі" және "Орал қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемелері осы қаулыдан туындайтын барлық қажетті шараларды жүзеге асырсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Құттұмұрат-ұлына жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                       Б. Шәкімов
КЕЛІСІЛДІ:
Батыс Қазақстан облысының
ішкі істер департаменті
Орал қалалық ішкі істер
басқармасының бастығы,
полиция полковнигі
_____________Айтқалиев Шадияр Қамиярұлы
24.07.2012 ж.

Об определении мест выездной торговли школьными принадлежностями на территории города Уральск
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 26 июля 2012 года № 1879. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 августа 2012 года № 7-1-239. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 25 октября 2012 года № 2714
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 25 октября 2012 года № 2714.
Руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 827 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", согласно постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места выездной торговли школьными принадлежностями на территории города Уральска, по улице Абубакир Кердери между улицами Жаханшы Досмухамедова и Фрунзе.
2. Государственному учреждению "Управление внутренних дел города Уральска Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области" (по согласованию), ежедневно на местах выездной торговли обеспечить общественный порядок и безопасность дорожного движения.
3. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Уральск" установить на территории мест выездной торговли контейнера для мусора, биотуалеты и организовать ежедневную уборку и вывоз мусора.
4. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства города Уральск" и государственному учреждению "Отдел образования города Уральск" принять все необходимые меры по реализации данного постановления.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города А. Құттұмұрат-ұлы.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким города                      Б. Шакимов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
Управления внутренних дел
города Уральск Департамента
внутренних дел Западно-
Казахстанской области,
полковник полиции
_____________Айткалиев Шадияр Камиярович
24.07.2012 г.