Жекелеген санаттағы азаматтар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы № 2 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қаңтарда № 7-2-130 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 шілдедегі № 251 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 17.07.2013 № 251 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келесі жекелеген санаттағы азаматтар үшін барлық аудандық жұмыс берушілергі жұмыс орындарының квотасы белгіленсін:
мүгедектер үшін – жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде;
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін – бір процент мөлшерінде;
интернаттық ұйымдардың бітіруші кәмелетке толмағандар үшін – бір процент мөлшерінде.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. М. Хайруллинге жүктелсін.
Аудан әкімі                            А. Имангалиев

Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 11 января 2012 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 января 2012 года № 7-2-130. Утратило силу постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 17 июля 2013 года № 251.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 17.07.2013 № 251
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить для всех работодателей района квоту рабочих местдля следующих отдельных категорий граждан:
для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест;
для лиц, освобожденных из мест лишения в размере одного процента;
для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Хайруллина Б. М.
Аким района А. Имангалиев