2012 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 21 ақпандағы № 43 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 наурызда № 7-9-115 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 238 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 28.12.2012 № 238 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) 50 жастан асқан ерлер мен әйелдер;
2) ұзақ уақыт жұмыс жасамаған азаматтар (бір жылдан астан).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Өмірзақовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                      Н. Қарағойшин

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2012 год
Постановление акимата Каратобинского района Западно Казахстанской области от 21 февраля 2012 года № 43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 марта 2012 года № 7-9-115. Утратило силу постановлением акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 28 декабря 2012 года № 238
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 28.12.2012 № 238
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам на 2012 год:
1) мужчины и женщины старше 50 лет;
2) граждане, длительное время не работающие (более 1 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Умурзакова.
Аким района                      Н. Карагойшин