Сырым ауданында 2012 жылдың қаңтар-наурызда азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімінің 2012 жылғы 6 ақпандағы № 4 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 ақпанда № 7-10-111 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімінің 2013 жылғы 27 мамырдағы № 30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімінің 27.05.2013 № 30 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. "Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) Сырым ауданында 2012 жылдың қаңтар-наурызда тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету ұсынылсын.
2. Батыс Қазақстан облысының әкімдігі, денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнынан (келісім бойынша) шақыру учаскелеріне тіркеу кезінде азаматтарды медициналық куәландырудан өткізуді дәрі-дәрмекпен, құрал-сайманмен, медициналық және шаруашылық мүлікпен қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. "Сырым аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі шақыру учаскелеріне тіркеу жұмысын ұйымдастыру мақсатында техникалық қызметкерлермен қамтамасыз етсін.
4. Аталған шараларға байланысты шығын жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен өтелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Төреғалиевке жүктелсін.
Аудан әкімі                      Е. Нысанғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Батыс Қазақстан облысы
Сырым ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________К. Маканов
06.02.2012 г.
Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі, денсаулық сақтау
басқармасының "Сырым
аудандық орталық ауруханасы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорын директоры
_____________А. Дүйсенгалиев
06.02.2012 г.

Об организации и обеспечении приписки граждан к призывным участкам в январе-марте 2012 года в Сырымском районе
Решение акима Сырымского района Западно-Казахстанской области от 6 февраля 2012 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 февраля 2012 года № 7-10-111. Утратило силу решением акима Сырымского района Западно-Казахстанской области от 27 мая 2013 года № 30
Сноска. Утратило силу решением акима Сырымского района Западно-Казахстанской области от 27.05.2013 № 30
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" РЕШИЛ:
1. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел по делам обороны Сырымского района Западно-Казахстанской области" (по согласованию) организовать и обеспечить в январе-марте 2012 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывным участкам в Сырымском районе.
2. Рекомендовать государственному коммунальному предприятию на праве хозяйственного ведения "Сырымская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанкой области (по согласованию) в период приписки к призывным участкам обеспечить проведение  медицинского освидетельствования граждан, медикаментами, инструментарием, медицинским и хозяйственным имуществом.
3. Государственному учреждению "Сырымский районный отдел занятости и социальных программ" в целях организации работы по приписке к призывным участкам обеспечить техническими работниками.
4. Расходы по указанному мероприятию осуществлять из средств местного бюджета.
5. Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
6. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Т. С. Турегалиева.
Аким района                      Е. Нысангалиев
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Отдел по делам обороны
Сырымского района Западно
-Казахстанской области"
начальник
_____________К. Маканов
06.02.2012 г.
Государственное коммунальное
предприятие на правах
хозяйственного ведения
"Сырымская центральная
районная больница" управления
здравоохранения акимата
Западно-Казахстанской области
директор
_____________А. Дүйсенгалиев
06.02.2012 г.