Сырым аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 маусымдағы № 4-4 "Сырым ауданы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-8 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қаңтарда № 3153 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 16-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 18.12.2013 № 16-5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына сәйкес Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының "Сырым ауданы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 27 маусымдағы № 4-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-10-119 тіркелген, 2012 жылғы 16 тамыздағы "Сырым елі" газетінің № 34 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
5) тармақшасында "аз қамтылған " деген сөз "мұқтаж" деген сөзбен ауыстырылсын;
12) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырым аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы             А. Табишев
Сырым аудандық
мәслихатының хатшысы             А. Галимов

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 27 июня 2012 года № 4-4 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Сырымского района"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года № 7-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 января 2013 года № 3153. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 декабря 2013 года № 16-5
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.12.2013 № 16-5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Сырымского района" от 27 июня 2012 года № 4-4 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7-10-119, опубликовано от 16 августа 2012 года в газете "Сырым елі" № 34) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 5) слово "малообеспеченным" заменить словом  "нуждающимся";
подпункт 12) исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
Сырымского районного маслихата   А. Табишев
Секретарь Сырымского
районного маслихата              А. Галимов