2012 жылғы егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 69 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 мамырда № 7-11-163 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 08.01.2013 № 4 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңына сәйкес, Тасқала ауданындағы ведомствоаралық комиссия жиналысының 2012 жылғы 21 наурыздағы № 1 хаттамасы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша табиғи-климаттық аймақтар бөлiгiндегi аудан аумағында 2012 жылғы егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Тасқала ауданының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаларға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды алсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.  Серғалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Қ. Мусин
Ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 27 сәуірдегі
№ 69 каулысына қосымша
Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi
сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы
өнiмiнiң түрлерi бойынша табиғи-климаттық
аймақтар бөлiгiндегi аудан аумағында 2012 жылғы
егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының
оңтайлы мерзiмдерi
Өсімдік шаруашылығы
өнімдерінің түрлері
Оңтайлы мерзімдері
басталуы
аяқталуы
құрғақ дала аймағы
1
Жаздық бидай
1 мамыр
10 маусым
2
Арпа
1 мамыр
10 маусым
3
Тары
10 мамыр
10 маусым
4
Күнбағыс
10 мамыр
10 маусым
5
Күздік бидай
10 тамыз
10 қыркүйек

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на 2012 год
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 27 апреля 2012 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 мая 2012 года № 7-11-163. Утратило силу - постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 8 января 2013 года № 4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 08.01.2013 № 4
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", на основании протокола собрания межведомственной комиссии Таскалинского района № 1 от 21 марта 2012 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории района в разрезе природно-климатических зон по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2012 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии Таскалинского района" принять необходимые меры вытекающие, из настоящего постановления, в соответствии с действующим законодательством.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Сергалиева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      К. Мусин
Приложение
к постановлению акимата района
от 27 апреля 20121 года № 69
Оптимальные сроки
начала и завершения посевных работ
на территории района в разрезе природно-
климатических зон по видам продукции
растениеводства, подлежащим обязательному
страхованию в растениеводстве на 2012 год
Виды продукции растениеводства
Оптимальные сроки
начало
завершение
зона сухостепная
1
Пшеница яровая
1 мая
10 июня
2
Ячмень
1 мая
1 июня
3
Просо
10 мая
10 июня
4
Подсолнечник
10 мая
10 июня
5
Пшеница озимая
10 августа
10 сентября