Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы № 37-2 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 2-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 мамырда № 7-13-154 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 қазандағы № 17-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 10.10.2013 № 17-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарын басшылыққа алып аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы  №37-2 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-13-138 тіркелген, 2011 жылғы 6 сәуірдегі аудандық № 14 "Серпін" газетінде жарияланған) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ:
1) тармақшадағы:
мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"1986-1987 жылдары Чернобыль атом электр стансасіндегi апаттың сондай-ақ азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектiлердегi басқа да радиациялық апаттар мен авариялардың зардаптарын жоюға қатысқан, сондай-ақ ядролық сынақтар мен жаттығуларға тiкелей қатысқан адамдар - 10 000 (он мың) теңге;".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  У. Усмангалиев
Мәслихат хатшысы                 М. Малтиев

О внесении дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 28 марта 2011 года № 37-2 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года № 2-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 мая 2012 года № 7-13-154. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 октября 2013 года № 17-3
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10.10.2013 № 17-3
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 28 марта 2011 года № 37-2 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-13-138, опубликовано 6 апреля 2011 года в районной газете "Серпін" № 14), следующие дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
дополнить седьмым абзацем следующего содержания:
"лица, принимавшие участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции в 1986-1987 годах, других радиационных катастроф и аварий на объектах гражданского или военного назначения, а также участвовавшие непосредственно в ядерных испытаниях и учениях - 10 000 (десять тысяч) тенге;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии маслихата    У. Усмангалиев
Секретарь маслихата              М. Малтиев