Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы № 37-2 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 тамыздағы № 5-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 тамызда № 7-13-159 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 қазандағы № 17-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 10.10.2013 № 17-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2011 жылғы 28 наурыздағы № 37-2 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-13-138 тіркелген, 2011 жылғы 16 сәуірдегі аудандық "Серпін" № 14 газетінде жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
1 тармақ мынадай мазмұндағы 8) тармақшасымен толықтырылсын:
"8) Ұлы Отан соғысқа қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген адамдарға, олардың жесірлеріне, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына, тылда еңбек етіп, әскери қызмет өткерген азаматтарға, санаторлық-курорттық емделуге әлеуметтік көмек ағымдағы жылға жергілікті бюджет есебінен бөлінген қаржы көлемінде көрсетіледі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Н. Айбергенов
Мәслихат хатшысы                 М. Малтиев

О внесении дополнения в решение Чингирлауского районного маслихата от 28 марта 2011 года № 37-2 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 августа 2012 года № 5-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 августа 2012 года № 7-13-159. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 октября 2013 года № 17-3
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10.10.2013 № 17-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 28 марта 2011 года № 37-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-13-138, опубликовано 16 апреля 2011 года в районной газете "Серпін" № 14) следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и лицам приравненных к ним, их вдовам, семьям погибших военнослужащих, гражданам трудившимся и проходившим воинскую службу в тылу, социальная помощь на предоставление санаторно-курортного лечения в пределах средств, предусмотренных местным бюджетом на соответствующий год.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии              Н. Айбергенов
Секретарь маслихата              М. Малтиев