"Болашақ" халықаралық стипендиясы бойынша шығыстар нормаларын, оқуға және тағылымдамадан өтуге үлгілік шарттарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 163 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 22 ақпандағы № 49 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 25 ақпанда № 8343 тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Болашақ» халықаралық стипендиясы бойынша шығыстар нормаларын, оқуға және тағылымдамадан өтуге үлгілік шарттарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 163 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7613 тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2012 жылғы 29 мамырдағы № 274-278 (27352) санында жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 1-қосымшаға сәйкес Ел бөлімінде Қазақстан Республикасы Президентінің «Болашақ» халықаралық стипендиясы көлемін анықтау үшін шығыстар нормаларында:
1-тармақ мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 37, 38-жолдармен толықтырылсын:
«
37
Литва Республикасы
675 АҚШ долларына балама сомадан артық емес
675 АҚШ долларына балама сомадан артық емес
-
560 АҚШ долларына балама сомадан артық емес
675 АҚШ долларына балама сомадан артық емес
50 АҚШ долларына балама сомадан артық емес
55 АҚШ долларына балама сомадан артық емес
38
Әзірбайжан Республикасы
500 АҚШ долларына балама сомадан артық емес
700 АҚШ долларына балама сомадан артық емес
-
450 АҚШ долларына балама сомадан артық емес
600 АҚШ долларына балама сомадан артық емес
45 АҚШ долларына балама сомадан артық емес
50 АҚШ долларына балама сомадан артық емес
».
2. Стратегиялық жоспарлау және ақпараттық технологиялар департаменті (Э.М. Тулеков):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың ресми жариялануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                       Б. Жұмағұлов

О внесении дополнений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 13 апреля 2012 года № 163 "Об утверждении норм расходов, типовых договоров на обучениеи прохождение стажировки по международной стипендии "Болашак"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 22 февраля 2013 года № 49. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 февраля 2013 года № 8343
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки от 13 апреля 2012 года № 163 «Об утверждении норм расходов, типовых договоров на обучение и прохождение стажировки по международной стипендии «Болашак» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 7613, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 29 мая 2012 г. № 157-158 (26976-26977))следующие дополнения:
в Нормах расходов для определения размеров международной стипендии Президента Республики Казахстан «Болашак» в разрезе стран согласно приложению 1, утвержденном указанным приказом:
пункт 1 дополнить строками, порядковые номера 37,38 следующего содержания:
«
37
Литовская Республика
Не более суммы, эквивалентной 675 долларам США
Не более суммы, эквивалентной 675 долларам США
-
Не более суммы, эквивалентной 560 долларам США
Не более суммы, эквивалентной 675 долларам США
Не более суммы, эквивалентной 50 долларам США
Не более суммы, эквивалентной 55 долларам США
38
Азербайджанская Республика
Не более суммы, эквивалентной 500 долларам США
Не более суммы, эквивалентной 700 долларам США
-
Не более суммы, эквивалентной 450 долларам США
Не более суммы, эквивалентной 600 долларам США
Не более суммы, эквивалентной 45 долларам США
Не более суммы, эквивалентной 55 долларам США
».
2. Департаменту стратегического планирования и информационных технологий (Тулеков Э.М.)обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в установленном порядке официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жумагулов