"Нотариустың үй-жайы талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 29 бұйрығына өзгеріс енгізу таралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2013 жылғы 5 сәуірдегі № 111 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 23 сәуірде № 8430 тіркелді
«Нотариат туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабының 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Нотариустың үй-жайы талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 29 бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7444 тіркелген, 2012 жылғы 26 мамырдағы № 269-273 (27347) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Нотариустардың үй-жайы талаптарында:
5-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«Нотариустың үй-жайы орналасқан ғимарат Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1682 қаулысымен бекітілген Өрт қауіпсіздігі ережесінің талаптарына сәйкес келуі тиіс.».
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің төрағасы Б.Ш. Әбішевке жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                              Б. Имашев

О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 января 2012 года № 29 "Об утверждении Требований к помещению нотариуса"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 5 апреля 2013 года № 111. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 апреля 2013 года № 8430
В соответствии с пунктом 2 статьи 21 Закона Республики Казахстан «О нотариате», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. В приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 января 2012 года № 29 «Об утверждении Требований к помещению нотариуса» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7444, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 26 мая 2012 года, № 154-156 (26973-26975) внести следующее изменение:
В Требованиях к помещению нотариуса, утвержденных указанным приказом:
абзац третий пункта 5 изложить в следующей редакции:
«Здание, в котором расположено помещение нотариуса, должно соответствовать требованиям Правил пожарной безопасности, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1682.».
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на председателя Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан Абишева Б.Ш.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Имашев