"Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласында тәуекелдер дәрежесін бағалау критерийі мен тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 872 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2013 жылғы 18 маусымдағы № 358 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 03 шілдеде № 8556 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 804 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 28.12.2015 № 804 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 7-бабының 1-тармағының 72) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік қадағалау және бақылау туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 6 қаңтардағы Заңының 13-бабының 3-тармағына сәйкес, 15-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 17 қаңтарда № 8279 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылғы 27 сәуірде № 116 (28055), 17 мамырда № 128 (28067) жарияланған «Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласында тәуекелдер дәрежесін бағалау критерийі мен тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 872 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 02 ақпандағы № 200 қаулысымен бекітілген «Тамақ өнімдерін өндіру жөніндегі объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар»,
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 ақпандағы № 125 қаулысымен бекітілген «Тамақ өнімдерін өндіру (дайындау) объектілеріне есептік нөмірлер беру ережесі» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
3-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1684 қаулысымен бекітілген «Балалар мен жасөспірімдерді тәрбиелеу мен білім беру объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
4-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1684 қаулысымен бекітілген «Балалар мен жасөспірімдерді тәрбиелеу мен білім беру объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
5-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с

О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 декабря 2012 года № 872 "Об утверждении критериев оценки степени рисков в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения и форм проверочных листов"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 июня 2013 года № 358. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2013 года № 8556. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 804
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 28.12.2015 № 804 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 72) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года «О здоровье народа и системе здравоохранения», пунктом 3 статьи 13, пунктом 1 статьи 15 Закона Республики Казахстан «О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 декабря 2012 года № 872 «Об утверждении критериев оценки степени рисков в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения и форм проверочных листов», (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8279, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 27 апреля 2013 года № 149-150 (27423-27424), от 30 апреля 2013 года № 151 (27425)) следующие изменения:
в приложении 2:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил
«Санитарно-эпидемиологические требования к
объектам по производству пищевой продукции»,
утвержденных постановлением Правительства
Республики Казахстан от 03 февраля 2012 года № 200,
«Правила присвоения учетных номеров объектам
производства (изготовления) пищевой продукции»,
утвержденных постановлением Правительства
Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года № 125
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 3:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам воспитания и образования детей и подростков», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1684
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 4:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам воспитания и образования детей и подростков», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1684
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 5:
заголовок таблицы:
«
№ п/п

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1665 қаулысымен бекітілген «Қоғамдық тамақтану объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1684 қаулысымен бекітілген «Балалар мен жасөспірімдерді тәрбиелеу мен білім беру объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
6-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 87 қаулысымен бекітілген «Денсаулық сақтау объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
7-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 87 қаулысымен бекітілген «Денсаулық сақтау объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
8-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 87 қаулысымен бекітілген «Денсаулық сақтау объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
9-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 309 қаулысымен бекітілген «Жолаушылар мен жүктерді тасымалдауға арналған көлік құралдарына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
10-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1684 қаулысымен бекітілген «Балалар мен жасөспірімдерді тәрбиелеу мен білім беру объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
11-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1684 қаулысымен бекітілген «Балалар мен жасөспірімдерді тәрбиелеу мен білім беру объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
12-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1684 қаулысымен бекітілген «Балалар мен жасөспірімдерді тәрбиелеу мен білім беру объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
13-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1684 қаулысымен бекітілген «Балалар мен жасөспірімдерді тәрбиелеу мен білім беру объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
14-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с

Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам общественного питания», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1665, Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам воспитания и образования детей и подростков», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1684
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 6:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам здравоохранения», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 87
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 7:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам здравоохранения», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 87
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 8:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам здравоохранения», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 87
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 9:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к транспортным средствам для перевозки пассажиров и грузов», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2012 года № 309
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 10:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам воспитания и образования детей и подростков», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1684
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 11:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам воспитания и образования детей и подростков», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1684
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 12:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам воспитания и образования детей и подростков», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1684
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 13:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам воспитания и образования детей и подростков», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1684
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 14:
заголовок таблицы:
«
№ п/п

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1665 қаулысымен бекітілген «Қоғамдық тамақтану объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
15-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 02 ақпандағы № 200 қаулысымен бекітілген «Тамақ өнімдерін өндіру жөніндегі объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар»,
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 ақпандағы № 125 қаулысымен бекітілген «Тамақ өнімдерін өндіру (дайындау) объектілеріне есептік нөмірлер беру ережесі» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
16-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 88 қаулысымен бекітілген «Тамақ өнімдерінің көтерме және бөлшек сауда объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
17-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 02 ақпандағы № 200 қаулысымен бекітілген «Тамақ өнімдерін өндіру жөніндегі объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар»,
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 ақпандағы № 125 қаулысымен бекітілген «Тамақ өнімдерін өндіру (дайындау) объектілеріне есептік нөмірлер беру ережесі» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
18-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 88 қаулысымен бекітілген «Тамақ өнімдерінің көтерме және бөлшек сауда объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
19-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 87 қаулысымен бекітілген «Денсаулық сақтау объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
20-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 87 қаулысымен бекітілген «Денсаулық сақтау объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
21-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысымен бекітілген «Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
22-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысымен бекітілген «Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
23-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с

Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам общественного питания», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1665
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 15:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам по производству пищевой продукции», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2012 года № 200, «Правила присвоения учетных номеров объектам производства (изготовления) пищевой продукции», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года № 125
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 16:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам оптовой и розничной торговли пищевой продукцией», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 88
Соответствие
Не требуется
да
нет
»
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 17:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам по производству пищевой продукции», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2012 года № 200, «Правила присвоения учетных номеров объектам производства (изготовления) пищевой продукции», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года № 125
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 18:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам оптовой и розничной торговли пищевой продукцией», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 88
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 19:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам здравоохранения», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 87
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 20:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам здравоохранения», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 87
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 21:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 22:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 23:
заголовок таблицы:
«
№ п/п

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 91 қаулысымен бекітілген «Дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканың айналысы саласындағы объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с №
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
31-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 178 қаулысымен бекітілген «Санаториялық және сауықтыру объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с №
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
32-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 94 қаулысымен бекітілген «Коммуналдық мақсаттағы объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с №
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
33-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 94 қаулысымен бекітілген «Коммуналдық мақсаттағы объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с №
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
34-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 1431 қаулысымен бекітілген «Тұрғын үйді және басқа да үй-жайларды, қоғамдық ғимараттарды күтіп-ұстауға және пайдалануға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с №
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
35-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 94 қаулысымен бекітілген «Коммуналдық мақсаттағы объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с №
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
36-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысымен бекітілген «Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с №
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
37-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с

Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 91
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 31:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к санаторным и оздоровительным объектам», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 января 2012 года № 178
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 32:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам коммунального назначения», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 94
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 33:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам коммунального назначения», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 94
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 34:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к содержанию и эксплуатации жилых и других помещений, общественных зданий», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 01 декабря 2011 года № 1431
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 35:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам коммунального назначения», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 94
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 36:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов», утвержденных  постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 37:
заголовок таблицы:
«
№ п/п

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 87 қаулысымен бекітілген «Денсаулық сақтау объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с №
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
38-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 13 қаулысымен бекітілген «Зертханаларға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с №
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
39-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 308 қаулысымен бекітілген «Радиациялық қауіпті объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с №
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
40-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 93 қаулысымен бекітілген «Өндірістік мақсаттағы ғимараттарға және құрылыстарға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар»,
«Өндірістік объектілердің санитариялық-қорғаныш аймағын белгілеу бойынша санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с №
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
41-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 93 қаулысымен бекітілген «Өндірістік мақсаттағы ғимараттарға және құрылыстарға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с №
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
42-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 44 қаулысымен бекітілген «Көлік құралдарына және жолаушыларға қызмет көрсету жөніндегі объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с №
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
43-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 93 қаулысымен бекітілген «Өндірістік мақсаттағы ғимараттарға және құрылыстарға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар»,
Кеден одағының 2010 жылғы 28 мамырдағы № 299 шешімімен қабылданған «Санитариялық-эпидемиологиялық қадағалауға (бақылауға) жататын Тауарларға қойылатын бірыңғай санитариялық-эпидемиологиялық және гигиеналық талаптар»
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с №
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
44-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с

Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам здравоохранения», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 87
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 38:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к лабораториям», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 января 2012 года № 13
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 39:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к радиационно-опасным объектам», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2012 года № 308
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 40:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к зданиям и сооружениям производственного назначения», «Санитарно-эпидемиологические требования по установлению санитарно-защитной зоны производственных объектов» утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 93
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 41:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к зданиям и сооружениям производственного назначения», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 93
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 42:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к объектам по обслуживанию транспортных средств и пассажиров», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 44
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 43:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к зданиям и сооружениям производственного назначения», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 93,
«Единых санитарно-эпидемиологических и гигиенических требований к товарам, подлежащим санитарно-эпидемиологическому надзору (контролю)», принятых решением Таможенного союза 28 мая 2010 года № 299
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 44:
заголовок таблицы:
«
№ п/п

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 93 қаулысымен бекітілген «Өндірістік мақсаттағы ғимараттарға және құрылыстарға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар»,
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 309 қаулысымен бекітілген «Жолаушылар мен жүктерді тасымалдауға арналған көлік құралдарына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар»,
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 мамырдағы № 515 қаулысымен бекітілген «Пестицидтердің (улы химикаттардың) қауіпсіздігіне қойылатын талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с №
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
45-қосымшада:
кестенің атауы
«
р/с
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысымен бекітілген «Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларының талаптары
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
р/с №
Талаптар
Сәйкестігі
Талап етілмейді
иә
жоқ
».
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның ресми түрде жариялануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ресми интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Жауапты хатшысы С.Р. Мусиновке жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау Министрі                  С. Қайырбекова

Требования Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к зданиям и сооружениям производственного назначения», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 93,
Санитарные правила «Санитарно-эпидемиологические требования к транспортным средствам для перевозки пассажиров и грузов», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2012 года № 309, «Требования к безопасности пестицидов (ядохимикатов)», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2008 года № 515.
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
в приложении 45:
заголовок таблицы:
«
№ п/п
Требования санитарных правила «Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104
Соответствие
Не требуется
да
нет
»;
изложить в следующей редакции:
«
№ п/п
Требования
Соответствие
Не требуется
да
нет
».
2. Комитету государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) опубликование настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства здравоохранения Республики Казахстан Мусинова С.Р.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан                       С. Каирбекова