"Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 15 шілдедегі № 309 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 25 маусымдағы № 237 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 11 шілдеде № 8570 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің м.а. 2023 жылғы 16 маусымдағы № 283 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ғылым және жоғары білім министрінің м.а. 16.06.2023 № 283 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 15 шілдедегі № 309 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7106 тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 12 тамыздағы № 360-367 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерінің қызметін бағалау әдістемесінде:
үшінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Уәкілетті орган ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерінің қызметін бағалау рейтингін соңғы 5 жылдағы мәліметтердің негізінде айқындайды. Егер субъектінің қызмет кезеңі 5 жылдан аспайтын болса, онда бағалау рейтингі барлық кезең бойынша айқындалады.".
2. Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті (С.А. Ырсалиев):
1) осы бұйрықты белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында жарияласын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Білім және ғылым вице-министрі М.Қ. Орынхановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Б. Жұмағұлов

О внесении изменения в приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 июля 2011 года № 309 "Об утверждении Методики оценки деятельности субъектов научной и (или) научно-технической деятельности"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 25 июня 2013 года № 237. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июля 2013 года № 8570. Утратил силу приказом и.о. Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 16 июня 2023 года № 283
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра науки и высшего образования РК от 16.06.2023 № 283 (вводится в действие после дня его официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 июля 2011 года № 309 "Об утверждении Методики оценки деятельности субъектов научной и (или) научно-технической деятельности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7106, опубликованный в газетах "Казахстанская правда" от 12 августа 2011 г. № 253-257 (26674-26678)) следующее изменение:
в Методике оценки деятельности субъектов научной и (или) научно-технической деятельности, утвержденной указанным приказом:
часть третью изложить в следующей редакции:
"Уполномоченный орган определяет рейтинг оценки субъекта научной и (или) научно-технической деятельности за последние 5 лет. Если период деятельности субъекта не превышает 5 лет, то рейтинг оценки определяется за весь период его деятельности.".
2. Комитету по контролю в сфере образования и науки (Ирсалиев С.А.):
1) обеспечить в установленном порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после прохождения государственной регистрации опубликовать настоящий приказ в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Орунханова М.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Жумагулов