Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 18 қарашадағы № 899 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 14 желтоқсанда № 8962 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 22 қаңтардағы № 42 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Инвестициялар және даму министрінің 22.01.2018 № 42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
"Дербес деректер және оларды қорғау туралы" 2013 жылғы 21 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Ақпараттандыру саласындағы мемлекеттік саясат департаменті (Қ.Б. Елеусізова):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, бұқаралық ақпарат құралдарында, соның ішінде Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің интернет-ресурсында ресми жариялауды және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы "Әділет" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға көшірмелерін жіберуді;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін бес жұмыс күні ішінде мемлекеттік тіркеу туралы және бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауға жіберу туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің жауапты хатшысы Ж.М. Қасымбекке жүктелсін.

Об утверждении перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения задач, осуществляемых Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 ноября 2013 года № 899. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2013 года № 8962. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 22 января 2018 года № 42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию РК от 22.01.2018 № 42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п.4
В соответствии с подпунктом 1) статьи 27 Закона Республики Казахстан от 21 мая 2013 года "О персональных данных и их защите", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень персональных данных, необходимый и достаточный для выполнения задач, осуществляемых Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
2. Департаменту государственной политики в сфере информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Елеусизова К.Б.) обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, официальное опубликование в средствах массовой информации, в том числе размещение его на интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, направление копии на официальное опубликование в информационно-правовую систему "Әділет" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан";
4) предоставление в Юридический департамент Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан сведений о государственной регистрации и о направлении на опубликование в средствах массовой информации в течение 5 рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на ответственного секретаря Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Касымбек Ж.М.

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 25 қарашасынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады
Министр
А. Жұмағалиев
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрінің
2013 жылғы 18 қарашадағы
№ 899 бұйрығымен бекітілді
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
жүзеге асыратын міндеттерді орындауға қажетті және жеткілікті
дербес деректер тізбесі
1. Тегі
2. Аты
3. Әкесінің аты (болған жағдайда)
4. Тегі мен атының транскрипциясы
5. Туу туралы мәліметтер:
туған күні, айы, жылы
туған жері
6. Ұлты
7. Жынысы
8. Отбасылық жағдайы
9. Азаматтығы туралы мәліметтер:
азаматтығы (бұрынғы азаматтығы)
басқа мемлекеттің азаматтығы (болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы азаматтығын алған күні
Қазақстан Республикасы азаматтығын жоғалтқан күні
10. Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН)
11. Теңізшінің жеке сәйкестендіру нөмірі
12. Портреттік бейнесі (цифрланған фотосуреті)
13. Қолы
14. Заңды мекен-жайы, заңды мекен-жайын тіркеген
(тіркеуден шығарған) күні
15. Жеке басын куәландыратын құжаттың деректері:
құжаттың атауы
құжаттың нөмірі
құжатты берген күні
құжаттың қолданылу мерзімі
құжатты берген орган

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 25 ноября 2013 года.
Министр
А. Жумагалиев
Утвержден
приказом Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 18 ноября 2013 года № 899
Перечень
персональных данных, необходимый и достаточный для
выполнения задач, осуществляемых
Министерством транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
1.
Фамилия
2.
Имя
3.
Отчество (при его наличии)
4.
Транскрипция фамилии и имени
5.
Данные о рождении:
число, месяц, год рождения
место рождения
6.
Национальность
7.
Пол
8.
Семейное положение
9.
Данные о гражданстве:
гражданство (прежнее гражданство)
гражданство другого государства (указать если имеется)
дата приобретения гражданства Республики Казахстан
дата утраты гражданства Республики Казахстан
10.
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН)
11.
Персональный идентификационный номер моряка
12.
Портретное изображение (оцифрованная фотография)
13.
Подпись
14.
Юридический адрес, дата регистрации (снятия с регистрации) юридического адреса
15.
Данные документа, удостоверяющего личность:
наименование документа
номер документа
дата выдачи документа
срок действия документа
орган, выдавший документ