"Дене шынықтыру және спорт азаматтық қызметшілеріне еңбек жағдайлары үшін қосымша ақыларды төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы спорт және дене шынықтыру істері агенттігі төрағасының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 438 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі төрағасының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 476 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 17 қаңтарда № 9071 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 29 маусымдағы № 190 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мәдениет және спорт министрінің 29.06.2016 № 190 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 8-бабының 3) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН.
1. «Дене шынықтыру және спорт азаматтық қызметшілеріне еңбек жағдайлары үшін қосымша ақыларды төлеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі төрағасының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 438  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 8274 тіркелді, 2013 жылғы 17 шілдедегі № 234 (27508) «Казахстанская правда», 2013 жылғы 17 шілдедегі № 172 (28111) газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Дене шынықтыру және спорт азаматтық қызметшілеріне еңбек жағдайлары үшін қосымша ақыларды төлеу  қағидаларында :
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Қосымша ақыны төлеу алынған нәтижелердің пайызға шаққандағы жалпы мөлшерінің мынадай пайызында жүргізіледі:
«басшыға – 80% бастап 100%-ға дейін;
басшының орынбасарына – 70% бастап 90%-ға дейін;
команда менеджері, аға жаттықтырушы, аға әдіскер, әдіскер, нұсқаушыға – 80% бастап 100%-ға дейін;
басшы (бөлімше, бөлім басшысы), психолог, тәрбиеші, хореограф, аккомпаниатор, дәрігер, массаж жасаушы, лаборант, ғылыми қызметкер, бухгалтерге – 50% бастап 80%-ға дейін;
зоотехник, мал дәрігері, ат бағушы, әбзелші, атшы, инженер, техник, механик, мылтықшы, қайраушы, майлаушы, спорттық команданы тасымалдаушы автобус, микроавтобус жүргізушісіне – 50% бастап 70%-ға дейін;
спорт ғимаратының меңгерушісі, лаборант, медбике, операторға – 30% бастап 50%-ға дейін».
2. Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің Стратегиялық даму департаменті (Д.Ү. Қамзебаева):
1) заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуге ұсынсын;

О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры от 20 декабря 2012 года № 438 "Об утверждении Правил выплаты доплат за условия труда гражданским служащим физической культуры и спорта"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры от 20 декабря 2013 года № 476. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 января 2014 года № 9071. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 29 июня 2016 года № 190
Сноска. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта РК от 29.06.2016 № 190 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры от 20 декабря 2012 года № 438 «Об утверждении Правил выплаты доплат за условия труда гражданским служащим физической культуры и спорта» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8274, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 17 июля 2013 г. № 234 (27508), «Егемен Қазақстан» от 17 июля 2013 г. № 172 (28111)) следующее изменение:
в Правилах выплаты доплат за условия труда гражданским служащим физической культуры и спорта, утвержденных указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Выплата доплаты производится от общего размера полученного результата в следующих процентах:
руководителю – от 80 % до 100 %;
заместителю руководителя – от 70 % до 90 %;
менеджеру команды, старшему тренеру, старшему методисту, методисту, инструктору – от 80 % до 100 %;
руководителю (подразделения, отдела), психологу, воспитателю, хореографу, аккомпаниатору, врачу, массажисту, научному сотруднику, бухгалтеру – от 50 % до 80 %;
зоотехнику, ветеринарному врачу, лаборанту, конюху, шорнику, коноводу, инженеру, технику, механику, оружейнику, заточнику, смазчику, водителю автотранспорта, сопровождающего спортивную команду – от 50 % до 70 %;
заведующему спортивным сооружением, медсестре, лаборанту, оператору – от 30 % до 50 %.».
2. Департаменту стратегического развития (Камзебаева Д.У.):
1) в установленном порядке представить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан;

2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін оны бұқаралық ақпарат құралдарында және Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің интернет-ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі Төрағасының орынбасары Е.Б. Қанағатовқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Спорт және дене шынықтыру
істері агенттігінің төрағасы               Т. Есентаев

2) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан обеспечить официальное опубликование в средствах массовой информации, а также обеспечить опубликование на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры Канагатова И.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан по делам
спорта и физической культуры               Т. Есентаев