Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-2 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 20 маусымдағы № 5С-14-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 2 шілдеде № 3764 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-1-683 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 25.12.2014 № 2-1-683 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3551 тіркелген, 2013 жылдың 10 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2013 жылдың 10 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 969 601,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 589 360,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 848 187,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 2 506,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 100 529 548,6 мың теңге;
2) шығындар – 116 178 894,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 221 234,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 1 815 386,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 594 152,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -2 430 526,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 430 526,2 мың теңге.»;
келесі мазмұндағы 6-1 тармағымен толықтырылсын:
«6-1. Ақмола облысының Степногорск қаласы, Ақкөл және Ерейментау аудандарының әкімшілік-аумақтық құрылысының өзгеруіне байланысты 2013 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджеттерінен трансферттердің түсімдері қарастырылсын.
Аудан бюджеттерінен облыстық бюджетке трансферттердің көрсетілген сомасының түсімі облыс әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.»;

О внесении изменений и дополнения в решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 20 июня 2013 года № 5С-14-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 июля 2013 года № 3764. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25 декабря 2014 года № 2-1-683)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25.12.2014 № 2-1-683).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3551, опубликовано 10 января 2013 года в газете «Арқа ажары», 10 января 2013 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 969 601,8 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 589 360,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 848 187,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 506,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100 529 548,6 тысяч тенге;
2) затраты – 116 178 894,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 221 234,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 815 386,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 594 152,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 430 526,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 430 526,2 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«6-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2013 год поступления трансфертов из районных бюджетов в связи с изменением административно-территориального устройства города Степногорск, Аккольского и Ерейментауского районов Акмолинской области.
Поступления в областной бюджет указанных сумм трансфертов из бюджетов районов определяются на основании постановления акимата области.»;

59 674,0
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
48 622,0
014
Әкiмшiлiк тәртiппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
11 213,7
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
35 250,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9 540,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
243 109,3
003
Iшкi iстер органдарының объектiлерiн дамыту
144 387,1
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
98 722,2
4
Бiлiм беру
17 991 544,4
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
143 520,9
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
143 520,9
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
187 621,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
9 964,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
177 657,0
261
Облыстың білім басқармасы
11 665 167,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 385,0
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
757 376,1
004
Білім беру облыстық мемлекеттік мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
62 846,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
58 636,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
606 002,9
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
123 222,0
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
84 756,0
013
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
550,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 675 121,6
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 337 390,0
029
Әдістемелік жұмыс
68 688,0
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
311 681,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
37 077,0
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

59 674,0
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
48 622,0
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
11 213,7
015
Организация содержания служебных животных
35 250,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 540,0
271
Управление строительства области
243 109,3
003
Развитие объектов органов внутренних дел
144 387,1
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
98 722,2
4
Образование
17 991 544,4
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
143 520,9
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
143 520,9
253
Управление здравоохранения области
187 621,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
9 964,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
177 657,0
261
Управление образования области
11 665 167,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
92 385,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
757 376,1
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
62 846,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
58 636,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
606 002,9
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
123 222,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
84 756,0
013
Капитальные расходы государственного органа
550,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 675 121,6
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 337 390,0
029
Методическая работа
68 688,0
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
311 681,0
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
37 077,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования

468 518,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
143 395,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
162 704,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
497 745,1
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 177 074,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 858 878,8
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға берілетін нысаналы даму трансферттер
4 721 407,8
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
137 471,0
285
Облыстың дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 136 356,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
926 745,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
209 611,0
5
Денсаулық сақтау
24 696 302,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 916 897,6
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 772,4
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және селоның денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
114 516,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
457 728,4
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
75 641,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
100 290,0
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
177 119,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 193 539,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
2 544 820,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация

468 518,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
143 395,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
162 704,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
497 745,1
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 177 074,0
271
Управление строительства области
4 858 878,8
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
4 721 407,8
037
Строительство и реконструкция объектов образования
137 471,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 136 356,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
926 745,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
209 611,0
5
Здравоохранение
24 696 302,5
253
Управление здравоохранения области
21 916 897,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
99 772,4
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
114 516,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
457 728,4
006
Услуги по охране материнства и детства
75 641,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
100 290,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
177 119,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 193 539,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
2 544 820,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

462 070,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
14 043,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
608 631,0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 355,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 131,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
19 926,0
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
282 255,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
358 554,0
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
195 838,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
31 969,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
494 091,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
581 538,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
60 987,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
195,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 675 156,8
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
17 879,0
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
2 191,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
347 635,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 189 757,0
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
8 804 270,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 779 404,9
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
2 779 404,9
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 001 602,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 515 321,1
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 042,7
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

462 070,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
14 043,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
608 631,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 355,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 131,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
19 926,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
282 255,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
358 554,0
021
Обеспечение онкогемотологических больных химиопрепаратами
195 838,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
31 969,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
494 091,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
581 538,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
60 987,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
195,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 675 156,8
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
17 879,0
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
2 191,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
347 635,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 189 757,0
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
8 804 270,0
271
Управление строительства области
2 779 404,9
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 779 404,9
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 001 602,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 515 321,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
78 042,7
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа

436 403,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
157 558,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
729,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
417 272,4
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
258 527,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 176,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
60 261,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
19 865,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
81 487,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 486 081,1
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 439 586,3
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 494,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
200,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және қайта жаңғырту
200,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 745 022,6
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 600 350,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 480 579,8
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 669 485,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 450 285,2
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 144 672,6
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 174,8
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
25,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 859 891,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
1 000 840,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
361 558,1
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері

436 403,0
003
Социальная поддержка инвалидов
157 558,0
007
Капитальные расходы государственного органа
729,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
417 272,4
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
258 527,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
5 176,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
60 261,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 865,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
81 487,0
261
Управление образования области
1 486 081,1
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 439 586,3
037
Социальная реабилитация
46 494,8
271
Управление строительства области
200,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
200,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 745 022,6
271
Управление строительства области
7 600 350,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 480 579,8
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 669 485,0
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 450 285,2
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 144 672,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
41 174,8
005
Капитальные расходы государственного органа
25,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 859 891,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
1 000 840,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
361 558,1
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов

458,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
110 714,8
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27 000,0
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2 758 419,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 758 419,0
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 847 072,0
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
911 347,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
12 301 434,6
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
376 056,7
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 775,0
015
Ақмола облысының бюджетіне Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
324 775,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 506,7
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 366 965,1
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 705,6
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
528 779,6
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
394 277,6
009
«Шортанды-Щучинск» учаскесінде «Астана-Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
291 669,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
85 533,3
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
9 799 265,8
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
99 398,8
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
473 353,0
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтiк жүйесiн дамыту
1 166,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 953 591,0
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
1 143 629,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2 082 483,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 591,0
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
2 395 630,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

458,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
110 714,8
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
27 000,0
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2 758 419,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 758 419,0
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
1 847 072,0
071
Развитие газотранспортной системы
911 347,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
12 301 434,6
251
Управление земельных отношений области
376 056,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
39 775,0
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) Акмолинской области на возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
324 775,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
11 506,7
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 366 965,1
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
66 705,6
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
528 779,6
008
Мероприятия по охране окружающей среды
394 277,6
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
291 669,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
85 533,3
255
Управление сельского хозяйства области
9 799 265,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
99 398,8
002
Поддержка семеноводства
473 353,0
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
1 166,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 953 591,0
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 143 629,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 082 483,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 591,0
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 395 630,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий

656 027,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
2 854,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
52 062,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
15 000,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
920 481,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
73 958,0
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
73 958,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
685 189,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
685 189,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
357 712,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
228 241,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 311,8
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 930,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
100 000,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
129 471,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 588,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98 883,0
12
Көлiк және коммуникация
5 444 127,5
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 444 127,5
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 670,3
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
355 770,2
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
507 219,0
008
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
1 444 153,0
011
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
397,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

656 027,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 854,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
52 062,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
15 000,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
920 481,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
73 958,0
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
73 958,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
685 189,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
685 189,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
357 712,8
271
Управление строительства области
228 241,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
47 311,8
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
80 930,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
100 000,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
129 471,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
30 588,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
98 883,0
12
Транспорт и коммуникации
5 444 127,5
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 444 127,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
43 670,3
002
Развитие транспортной инфраструктуры
355 770,2
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
507 219,0
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
1 444 153,0
011
Капитальные расходы государственного органа
397,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов

2 072 542,1
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
822 873,9
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
197 502,0
13
Басқалар
2 198 223,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
53 691,0
049
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
53 691,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
255 000,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
255 000,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
402 462,2
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
95 942,2
020
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
306 520,0
261
Облыстың білім басқармасы
92 417,0
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
92 417,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
78 300,0
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
78 300,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
721 947,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 796,1
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
151,0
014
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
560 000,0
015
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000,0
016
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
30 000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
175 000,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
175 000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
123 140,8
051
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
123 140,8
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

2 072 542,1
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
822 873,9
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
197 502,0
13
Прочие
2 198 223,5
253
Управление здравоохранения области
53 691,0
049
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
53 691,0
257
Управление финансов области
255 000,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
255 000,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
402 462,2
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
95 942,2
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
306 520,0
261
Управление образования области
92 417,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
92 417,0
262
Управление культуры области
78 300,0
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
78 300,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
721 947,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
81 796,1
002
Капитальные расходы государственного органа
151,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
560 000,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
50 000,0
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
30 000,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
175 000,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
175 000,0
271
Управление строительства области
123 140,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
123 140,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

8 602 454,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 486 365,6
оның iшiнде:
Облыстың бiлiм беру басқармасы
1 269 491,0
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
277 706,3
Атбасар қаласының білім бөлімінің балалар жасөспірімдер орталығы стадионының ағымдағы жөнделуіне және футбол алаңын жасанды қабатпен жабуға
32 100,0
Білім беру объектілерінің өртке қарсы шараларға
655 176,7
Білім беру объектілерін ұстауға және жетілдіруге
212 091,0
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
92 417,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
81 487,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге және телефон байланысы қызметінің абоненттік төлеміне арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
40 653,0
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
30 410,0
Степногорск қаласының психоневрологиялық аурулары бар он сегіз жастан асқан мүгедек балаларға үй жағдайында әлеуметтік көмек бөлімшесі құрылсын
10 424,0
Облыстың мәдениет басқармасы
237 026,2
Мәдениет объектілерінің күрделі жөндеуіне
158 726,2
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
78 300,0
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
27 000,0
Жарқайың ауданы Державинск қаласындағы спорт кешені үшін құрастырмалы-модульдік бу қазандықты орнату
27 000,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
997 873,9
Автомобиль жолдарын жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге
822 873,9
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге
175 000,0
Облыстың құрылыс басқармасы
80 930,0
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiнiң күрделі жөндеуіне
80 930,0
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
98 883,0
Қала құрылысы құжаттамасын әзірлеуге
98 883,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
361 558,1
Жылумен қамтамасыз ету кәсiпорындарының тұрақты жұмысын қамтамасыз етуге
331 558,1
Тасқынға қарсы іс-шараларға
30 000,0
Облыстың қаржы басқармасы
320 609,7
Заңнаманың өзгеруiне байланысты төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға
320 609,7
Облыстың жер қатынастары басқармасы
11 506,7
Степногорск қаласының шекараларын белгілеу үшін жер құрылыс жұмыстарын жүргізуге
11 506,7
Нысаналы даму трансферттерi
5 116 088,5
оның iшiнде:
Облыстың жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
197 502,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
197 502,0
Облыстың құрылыс басқармасы

8 602 454,1
Целевые текущие трансферты
3 486 365,6
в том числе:
Управление образования области
1 269 491,0
На капитальный ремонт объектов образования
277 706,3
На искусственное покрытие футбольного поля и текущий ремонт стадиона детского юношеского центра отдела образования в городе Атбасар
32 100,0
На противопожарные мероприятия объектов образования
655 176,7
На содержание и оснащение объектов образования
212 091,0
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020
92 417,0
Управление координации занятости и социальных программ области
81 487,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи
40 653,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
30 410,0
На содержание отделения социальной помощи на дому детям-инвалидам и инвалидам старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями города Степногорска
10 424,0
Управление культуры области
237 026,2
На капитальный ремонт объектов культуры
158 726,2
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
78 300,0
Управление туризма, физической культуры и спорта области
27 000,0
На установку блочно-модульной котельной для спорткомплекса в городе Державинск Жаркаинского района
27 000,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог
997 873,9
На ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации
822 873,9
На решение вопросов обустройства моногородов
175 000,0
Управление строительства области
80 930,0
На капитальный ремонт объектов водоснабжения
80 930,0
Управление архитектуры и градостроительства области
98 883,0
На разработку градостроительной документации
98 883,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
361 558,1
На обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий
331 558,1
На противопаводковые мероприятия
30 000,0
Управление финансов области
320 609,7
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
320 609,7
Управление земельных отношений области
11 506,7
На проведение землеустроительных работ для установления границ г. Степногорск
11 506,7
Целевые трансферты на развитие
5 116 088,5
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
197 502,0
На развитие транспортной инфраструктуры
197 502,0
Управление строительства области

4 037 402,8
Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысына және қайта жаңғыртуға
2 590 112,8
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
641 505,2
Спорт объектiлерiн дамытуға
390 705,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
310 579,8
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға
4 500,0
Целиноград ауданы Ақмол ауылындағы әкімшілік ғимаратының құрылысына
100 000,0
Щучинск-Бурабай курорттық аймағын дамыту жоспарының шараларын жүзеге асыруға
0,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
881 183,7
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
144 635,7
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
482 904,2
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
253 643,8

4 037 402,8
На строительство и реконструкцию объектов образования
2 590 112,8
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
641 505,2
На развитие объектов спорта
390 705,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
310 579,8
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 500,0
На строительство административного здания в ауле Акмол Целиноградского района
100 000,0
На реализацию мероприятий в рамках Плана развития Щучинско-Боровской курортной зоны
0,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
881 183,7
На развитие коммунального хозяйства
144 635,7
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
482 904,2
На увеличение уставного капитала юридических лиц
253 643,8