2013 жылы Көкшетау қаласындағы халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың жұмыспен қамтылуына көмек көрсетуге олардың қосымша тізімін белгілеу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 10 қаңтардағы № А-1/19 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 қаңтарда № 3636 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы А-1/207 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 31.01.2014 А-1/207 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабының 2 тармағына7 бабына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 01.11.2013 № А-11/2064 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. 2013 жылы Көкшетау қаласындағы халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың жұмыспен қамтылуына көмек көрсетіліп олардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
2) елу жастан асқан тұлғалар;
3) орта арнаулы (техникалық) және бастапқы кәсіби білім ұйымдардың бітірушілері;
4) ұзақ уақыт бойы (6 айдан астам) жұмыс істемейтін тұлғалар.
2. «Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі нысаналы топтарға жататын тұлғаларды қосымша әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамтылуына жәрдемдесу бойынша шаралармен уақытылы қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Б.Әміреноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М.Батырханов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по содействию их занятости в городе Кокшетау в 2013 году
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 10 января 2013 года № А-1/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 января 2013 года № 3636. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 31 января 2014 года № А-1/207
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 31.01.2014 № А-1/207 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата города Кокшетау Акмолинской области от 01.11.2013 № А-11/2064 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения в городе Кокшетау в 2013 году:
1) молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
2) лица в возрасте старше пятидесяти лет;
3) выпускники организаций, средне-специального (технического) и начально-профессионального образования;
4) лица длительное время (более 6-ти месяцев) не работающие.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау» своевременно обеспечивать меры по содействию занятости и социальной защите лиц, дополнительно отнесенных к целевым группам.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Амренову А.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                М.Батырханов