Көкшетау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекiту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № С-20/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қарашада № 3872 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 6 тамыздағы № С-40/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 06.08.2015 № С-40/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 1370 қаулысымен бекітілген Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгі қағидаларының 2 тармағына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұсынылған Көкшетау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының 20 кезектен
тыс сессияның төрағасы                     Ш.Әбділманов
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Б.Бегалин
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   Ж.Жұмағұлов
Көкшетау қалалық мәслихатының
2013 жылғы 26 қыркүйектегі

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Кокшетау
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26 сентября 2013 года № С-20/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 ноября 2013 года № 3872. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 6 августа 2015 года № С-40/4
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 06.08.2015 № С-40/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2011 года № 1370, Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Кокшетау.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
20 внеочередной сессии
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Ш.Абдильманов
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Б.Бегалин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Кокшетау                       Ж.Жумагулов
Утверждены
решением Кокшетауского
городского маслихата
от 26 сентября 2013 года