Степногорск қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 31 қаңтардағы № А-1/68 "2013 жылға арналған, Степногорск қаласының аумағында тұратын, нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 6 қыркүйектегі № А-9/346 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 қазанда № 3817 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 03-45ш/2838 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 05.11.2014 № 03-45ш/2838 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 57 баптарына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 жылға арналған, Степногорск қаласының аумағында тұратын, нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы» Степногорск қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 31 қаңтардағы № А-1/68 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3660 болып тіркелген, «Степногорск ақшамы», «Вечерний Степногорск» газеттерінде 2013 жылғы 28 ақпанда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспесі келесі редакцияда баяндалсын:
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5, 7 баптарына сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімі аппаратының басшысы Е.В.Тарасоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев

О внесении изменения в постановление акимата города Степногорска от 31 января 2013 года № А-1/68 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории города Степногорска, на 2013 год"
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 6 сентября 2013 года № А-9/346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 октября 2013 года № 3817. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорск Акмолинской области от 5 ноября 2014 года № 03-45ш/2838)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорск Акмолинской области от 05.11.2014 № 03-45ш/2838).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Степногорска «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории города Степногорска, на 2013 год» от 31 января 2013 года № А-1/68 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3660, опубликовано 28 февраля 2013 года в газетах «Степногорск ақшамы», «Вечерний Степногорск») следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 5, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Степногорска Тарасову Е.В.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев