Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-12/2 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 5С-24/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 желтоқсанда № 3925 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 05-03ш/04 шешімімен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 06.01.2014 № 05-03ш/04 шешімімен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, «Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-2 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 5 желтоқсандағы № 5С-19-2 шешіміне сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-12/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3582 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 259 167 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 473 565,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 223,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 470 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 714 908,2 мың теңге;
2) шығындар – 6 283 375,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 377 857 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 377 857 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21 937,4 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 21 937,4 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -424 002,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 13 декабря 2012 года № 5С-12/2 "О бюджете города на 2013-2015 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 10 декабря 2013 года № 5С-24/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 декабря 2013 года № 3925. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 6 января 2014 года № 05-03ш/04)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 06.01.2014 № 05-03ш/04).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2013 года № 5С-19-2 «О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2013-2015 годы» от 13 декабря 2012 года № 5С-12/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3582, опубликовано 10 января 2013 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 259 167 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 473 565,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 48 223,2 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22 470 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 714 908,2 тысяч тенге;
2) затраты – 6 283 375,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 377 857 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 377 857 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 937,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 21 937,4 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -424 002,9 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 424 002,9 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Сабыров
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
«КЕЛІСІЛДІ»
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев
«Степногорск қаласының
экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Ш.Төлегенова
Степногорск қалалық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 424 002,9 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       С.Сабыров
Секретарь
городского маслихата                       Г.Копеева
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев
Руководитель
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
города Степногорска»                       Ш.Тулегенова
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата

3726,8
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
1420,8
Білім бөлімі
Негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жабдықтауға
2800
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
706,3
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
7897,7
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге
23410,6
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
37012,6
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
10230,4
Білім беру ұйымдарын жабдықтауға және ұстауға
38682
Өртке қарсы іс-шаралар өткізуге
13665,3
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
100000
Моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге
91543,2
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
60720
Құрылыс бөлімі
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға (1 кезектің 1 кезеңі)
369302,2
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға (1 кезектің 1 кезеңі)
86878,6
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға (2 кезектің 1 кезеңі)
33322,7
Степногорск қаласы - Селеті су қоймасы магистралды су тартқышын және Степногорск қаласы 3 кезектегі 1 көтермедегі сорғыш станциясын қайта құруға
1012494,2
Степногорск қаласы - Селеті су қоймасы магистралды су тартқышын және Степногорск қаласы 3 кезектегі 1 көтермедегі сорғыш станциясын қайта құруға
196867,4
Бестөбе кентінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға
163465
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және суды бұру жүйелерін қайта құруға (1 кезек)
182833,4
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және суды бұру жүйелерін қайта құруға (2 кезек)
581905,2
45 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік инфрақұрылымын салуға жобалық-сметалық құжаттамасын мемлекеттік сараптамасымен әзірлеуге (1 позиция)
4500
Ақсу, Заводской кенттерін сумен жабдықтау жүйелерін қайта құруға жобалық-сметалық құжаттамасын мемлекеттік сараптамасымен әзірлеуге (аяқталу кезеңі)
25499,9
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін қайта құру (2-3 кезек) бойынша жобалық-сметалық құжаттамасын мемлекеттік сараптамасымен әзірлеуге

3726,8
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1420,8
Отдел образования
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
2800
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
706,3
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
7897,7
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей) оставшихся без попечения родителей
23410,6
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
37012,6
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
10230,4
На содержание и оснащение организаций образования
38682
На проведение противопожарных мероприятий
13665,3
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
100000
На решение вопросов обустройства моногородов
91543,2
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
60720
Отдел строительства
На реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 1 очередь)
369302,2
На реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 1 очередь)
86878,6
На реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 2 очередь)
33322,7
На реконструкцию магистрального водовода водохранилище Селетинское – города Степногорск и насосной станции 1-го подъема 3 очередь город Степногорск
1012494,2
На реконструкцию магистрального водовода водохранилище Селетинское – города Степногорск и насосной станции 1-го подъема 3 очередь город Степногорск
196867,4
На реконструкцию системы водоснабжения поселка Бестобе
163465
На реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения (1 очередь) города Степногорска
182833,4
На реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения (2 очередь) города Степногорска
581905,2
На разработку проектно-сметной документации с государственной экспертизой на строительство инженерной инфраструктуры к 45-ти квартирному жилому дому (позиция 1)
4500
На разработку проектно-сметной документации с государственной экспертизой на реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской (завершающий этап)
25499,9
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по проекту реконструкции систем водоснабжения и водоотведения (2-3 очередь) города Степногорска

50000
Сандықтау ауданының Новокронштадка ауылының сумен жабдықтау жүйелерін қайта құруға
63541,4
Сандықтау ауданының Новокронштадка ауылының сумен жабдықтау жүйелерін қайта құруға
5830
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
13013,4
Жергілікті атқарушы органдарының штаттық санын ұлғайтуға
454
Жер қатынастары бөлімі
Степногорск қаласының шекарасын белгілеу үшін жерге орналастыру жұмыстарын жүргізуге
11252,9
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Степногорск қаласының автомобиль жолдарын салуға және қалпына келтіруге
87851,6
"Степногорск қаласы - өнеркәсіп аймағы" жолдарын күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және мемлекеттік сараптамасын жасауға
11960,1
"Степногорск-Тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғы капиталын ұлғайтуға
9653,8
Моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге
169494
Степногорск қаласының Ленин көшесінен Лунный даңғылына дейін автомобиль жолдарын қайта құруға
112706
Ақсу, Бестөбе, Заводской кенттерінің автомобиль жолдарына күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге және мемлекеттік сараптама жасауға
16213,8
Экономика және қаржы бөлімі
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
191
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
1749,9
Моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге
77833
Қырық құдық ауылы әкімінің аппараты
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
3121
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруда ауылды жайластыру мәселесін шешуге
536
Заводской кенті әкімінің аппараты
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
554,1
Ақсу кенті әкімінің аппараты
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
554,1
Шаңтөбе кенті әкімінің аппараты
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға

50000
На реконструкцию системы водоснабжения села Новокронштадка Сандыктауского района
63541,4
На реконструкцию системы водоснабжения села Новокронштадка Сандыктауского района
5830
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
На проведение противоэпизоотических мероприятий
13013,4
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
454
Отдел земельных отношений
На проведение землеустроительных работ для установления границ города Степногорск
11252,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
На строительство и реконструкцию автомобильных дорог города Степногорска
87851,6
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на капитальный ремонт дороги "Город Степногорск - промышленная зона"
11960,1
На увеличение уставного капитала товарищества с ограниченной ответственностью "Степногорск-Тазалык"
9653,8
На решение вопросов обустройства моногородов
169494
На реконструкцию автомобильной дороги от улицы Ленина до проспекта Лунный города Степногорск
112706
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на капитальный ремонт автомобильных дорог поселков Аксу, Бестобе, Заводской
16213,8
Отдел экономики и финансов
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
191
Отдел культуры и развития языков
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1749,9
На решение вопросов обустройства моногородов
77833
Аппарат акима села Кырык кудык
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
3121
На решение вопросов обустройства села в реализации мер по содействию экономическому развитию в рамках Программы «Развитие регионов»
536
Аппарат акима поселка Заводской
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
554,1
Аппарат акима поселка Аксу
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
554,1
Аппарата акима поселка Шантобе
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов