Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне материалдық көмек көрсету бойынша қосымша шаралар белгілеу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-25/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қаңтарда № 3970 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 13 мамырдағы № 7С-14/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 13.05.2022 № 7С-14/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі Заңының 20 бабына, "Қазақстан Республикасында мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне материалдық көмек көрсету бойынша қалалық бюджет қаражаты есебінен ай сайын ақшалай төлем түрінде 6 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде қосымша шаралар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 03.04.2018 № 6С-26/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Материалдық көмек "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Ақмола облысы бойынша филиалы – "Әлеуметтік төлемдерді ведомствоаралық есептеу орталығы" департаменті Степногорск аудандық бөлімшесі ұсынған тізімдердің негізінде көрсетілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 25.08.2016 № 6С-8/3 (ресми түрде жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Материалдық көмек төлемі екінші деңгейдегі банктер немесе банктік операцияларының тиісті түрлеріне лицензиялары бар ұйымдар арқылы алушылардың шоттарына аудару жолымен жүргізілсін.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Сабыров
Қалалық мәслихат
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
Ә.Күмпекеев

Об установлении дополнительных мер по оказанию материальной помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2013 года № 5С-25/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 января 2014 года № 3970. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 13 мая 2022 года № 7С-14/7
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 13.05.2022 № 7С-14/7 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить дополнительные меры по оказанию материальной помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны ежемесячно в виде денежных выплат за счет городского бюджета в размере 6 месячных расчетных показателей.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 03.04.2018 № 6С-26/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Материальную помощь оказывать на основании списков, предоставляемых Степногорским районным отделением Департамента "Межведомственный расчетный центр социальных выплат" – филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Акмолинской области.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 25.08.2016 № 6С-8/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
3. Выплату материальной помощи производить через банки второго уровня или организации, имеющие лицензии на соответствующие виды банковских операций путем перечисления на счета получателей.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
С.Сабыров
Секретарь
городского маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима города Степногорска
А.Кумпекеев