Аршалы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы № А-40 "2013 жылға Аршалы ауданындағы халықтың мақсатты топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 8 қазандағы № А-337 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 қазанда № 3867 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қаңтардағы № А-29 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 08.01.2014 № А-29 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аршалы ауданы әкімдігінің "2013 жылға Аршалы ауданындағы халықтың мақсатты топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" 2013 жылғы 25 қаңтардағы № А-40 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3654 тіркелген, 2013 жылғы 1 наурызда аудандық "Вперед" және "Аршалы айнасы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулының кіріспесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 2) тармақшасына сәйкес, Аршалы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары А.Е.Мүсралимоваға жүктелсін.
3. Осы Аршалы ауданы әкімдігінің қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі Қ.Қарауылов

О внесении изменения в постановление акимата Аршалынского района от 25 января 2013 года № А-40 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Аршалынского района на 2013 год"
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 8 октября 2013 года № А-337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 октября 2013 года № 3867. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 8 января 2014 года № А-29
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 08.01.2014 № А-29.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аршалынского района "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Аршалынского района на 2013 год" от 25 января 2013 года № А-40 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3654, опубликовано 1 марта 2013 года в районных газетах "Вперед" и "Аршалы айнасы") следующее изменение:
преамбулу постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аршалынского района Мусралимову А.Е.
3. Настоящее постановление акимата Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района К.Караулов