Есіл ауданы бойынша 2013 жылы субсидия алушылардың тiзiмiне қосуға арналған өтiнiмдерді ұсыну мерзiмдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзiмдерiн айқындау туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 19 сәуірдегі № А-4/179 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 мамырда № 3724 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № а-6/264 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 22.06.2015 № а-6/264 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекiтiлген, Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергiлiктi бюджеттерден субсидиялау қағидасына сәйкес, "А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндiрiстiк орталығы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң 2013 жылғы 29 наурыздағы № 211 қорытындысы негiзiнде Есіл ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Есіл ауданы бойынша 2013 жылы субсидия алушылардың тiзiмiне қосуға арналған өтiнiмдерді ұсыну мерзiмдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзiмдерi қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкiмiнiң орынбасары А.А. Қалмұхамбетовқа жүктелсiн.
3. Есіл ауданы әкiмдiгiнiң осы қаулысы Ақмола облысының Әдiлет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Есіл ауданының әкімі                       Қ.Рахметов
Есіл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 19 сәуірдегі
№ А-4/179 қаулысына
қосымша
Субсидия алушылардың тізіміне енгізуге мәлімдеме берудің мерзімдері және 2013 жылға Есіл ауданы бойынша субсидия берілетін басымдық ауыл шаруашылығы дақылдарының әр түрі бойынша себудің қолайлы мерзімдері
Рет №
Басымдық ауыл шаруашылығы дақылдарының атаулары
Ауыл шаруашылығы дақылдарын себудің қолайлы мерзімдері
Субсидия алушылардың тізіміне енгізуге тапсырыс берудің мерзімдері
1.
Орташа кешеуілдеген жаздық бидай
15 мамырдан 24 мамырға дейін
25 мамырға дейін
2.
Орташа піскен жаздық бидай
18 мамырдан 26 мамырға дейін
27 мамырға дейін
3.
Орташа ерте піскен жаздық бидай

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Есильскому району на 2013 год
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 19 апреля 2013 года № А-4/179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 мая 2013 года № 3724. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 22 июня 2015 года № а-6/264
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района  Акмолинской области от 22.06.2015 № а-6/264 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании заключения товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И. Бараева" от 29 марта 2013 года № 211, акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Есильскому району на 2013 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Калмухамбетова А.А.
3. Настоящее постановление акимата Есильского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Есильского района                     К.Рахметов
Приложение
к постановлению акимата
Есильского района
от 19 апреля 2013 года
№ А-4/179
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Есильскому району на 2013 год
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий
1.
Яровая пшеница среднепоздняя
с 15 мая по 24 мая
до 25 мая
2.
Яровая пшеница среднеспелая
С 18 мая по 26 мая
до 27 мая
3.
Яровая пшеница среднеранняя

23 мамырдан 30 мамырға дейін
1 маусымға дейін
4.
Жазғы арпа
29 мамырдан 5 маусымға дейін
6 маусымға дейін
5.
Сұлы
27 мамырдан 30 мамырға дейін
1 маусымға дейін
6.
Қарақұмық
25 мамырдан 5 маусымға дейін
6 маусымға дейін
7.
Бұршақ
15 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
8.
Ноқат
10 мамырдан 18 мамырға дейін
19 мамырға дейін
9.
Майлы тұқымға арналған күнбағыс
12 мамырдан 22 мамырға дейін
23 мамырға дейін
10.
Зығыр
17 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
11.
Қыша
12 мамырдан 23 мамырға дейін
24 мамырға дейін
12.
Мақсары
11 мамырдан 15 мамырға дейін
16 мамырға дейін
13.
Соя
25 мамырдан 27 мамырға дейін
28 мамырға дейін
14.
Сүрлеу жүгерісі
20 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
15.
Судан шөбі
20 мамырдан 30 мамырға дейін
1 маусымға дейін
16.
Азықтық тары
25 мамырдан 3 маусымға дейін
4 маусымға дейін
17.
Жасыл азыққа арналған астық қоспасы
10 мамырдан-15 мамырға дейін
16 мамырға дейін
18.
Көктемгі көпжылдық дәнді және бұршақ шөптерін себу
10 мамырдан-15 мамырға дейін
16 мамырға дейін
19.
Картоп
11 мамырдан 20 мамырға дейін
21 мамырға дейін
20.
Көкөністер
11 маусымнан 15 маусымға дейін
16 маусымға дейін

с 23 мая по 30 мая
до 1 июня
4.
Яровой ячмень
с 29 мая по 5 июня
до 6 июня
5.
Овес
с 27 мая по 30 мая
до 1 июня
6.
Гречиха
с 25 мая по 5 июня
до 6 июня
7.
Горох
с 15 мая по 25 мая
до 26 мая
8.
Нут
с 10 мая по 18 мая
до 19 мая
9.
Подсолнечник на маслосемена
с 12 мая по 22 мая
до 23 мая
10.
Лен
с 17 мая по 25 мая
до 26 мая
11.
Горчица
с 12 мая по 23 мая
до 24 мая
12.
Сафлор
с 11 мая по 15 мая
до 16 мая
13.
Соя
с 25 мая по 27 мая
до 28 мая
14.
Кукуруза на силос
с 20 мая по 25 мая
до 26 мая
15.
Суданская трава
с 20 мая по 30 мая
до 1 июня
16.
Кормовое просо
с 25 мая по 3 июня
до 4 июня
17.
Зерносмесь на зеленый корм
с 10 мая по 15 мая
до 16 мая
18.
Весенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
с 10 мая по 15 мая
до 16 мая
19.
Картофель
с 11 мая по 20 мая
до 21 мая
20.
Овощи
с 11 мая по 15 июня
до 16 июня