Жарқайың ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 5С-15/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 ақпанда № 3661 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қазандағы № 5С-37/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.10.2014 № 5С-37/6 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына, «Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы» 1995 жылғы 17 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 10 бабына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Жарқайың ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Д.Меджидов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
«КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың ауданының әкімі                   Т.Хамитов
Жарқайың аудандық
мәслихатының 2013 жылғы
15 қаңтардағы № 5С-15/2
шешіміне қосымша
Жарқайың ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жаркаинском районе
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15 января 2013 года № 5С-15/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 февраля 2013 года № 3661. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслиахата Акмолинской области от 27 октября 2014 года № 5С-37/6
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.10.2014 № 5С-37/6 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года «О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан», Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жаркаинском районе согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Д.Меджидов
Секретарь
районного маслихата                        У.Ахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким
Жаркаинского района                        Т.Хамитов
Приложение
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 15 января 2013 года
№ 5С-15/2
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий,
пикетов и демонстраций в Жаркаинском районе