Зеренді ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (азайту) туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 6 наурыздағы № 12-109 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 сәуірде № 3702 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 13-87 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 13-87 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 16.02.2018 № 19-156 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 510 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 16.02.2018 № 19-156 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Зеренді ауданының салық салу мақсаты үшін ауылдық елді мекендердің жерлерін аймақтарға бөлу схемасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 04.04.2016 № 2-10 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жер салығының мөлшерлемелері арттырылсын (азайтылсын).
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 16.02.2018 № 19-156 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С.Билялова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімі Е.Маржықпаев
Зеренді ауданы бойынша
Салық басқармасының бастығы
Д.Нұрахов
Зеренді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 6 наурыздағы
№ 12/109 шешіміне
1 қосымша
Зеренді ауданының салық салу мақсаты үшін ауылдық елді мекендердің жерлерін аймақтарға бөлу СХЕМАСЫ
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 15.05.2019 № 37-264 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Зеренді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 6 наурыздағы
№ 12/109 шешіміне
2 қосымша
Зеренді ауданының салық салу мақсаты үшін ауыл шаруашылығына арналған жерлерін аймақтарға бөлу СХЕМАСЫ

Об утверждении схемы зонирования земель Зерендинского района и о повышении (понижении) ставок земельного налога
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 6 марта 2013 года № 12-109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 апреля 2013 года № 3702. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 19 ноября 2021 года № 13-87
Сноска. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2021 № 13-87 (вводится в действие с 01.01.2022).
Сноска. Заголовок – в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 16.02.2018 № 19-156 (вводится в действие со дня официального опубликования)
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 16.02.2018 № 19-156 (вводится в действие со дня официального опубликования)
1. Утвердить схему зонирования земель сельских населенных пунктов для целей налогообложения в Зерендинском районе согласно приложению 1 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 04.04.2016 № 2-10 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Повысить (понизить) ставки земельного налога, согласно приложению 3 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 16.02.2018 № 19-156 (вводится в действие со дня официального опубликования)
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии С.Билялова
Секретарь районного маслихата К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Зерендинского района Е.Маржикпаев
Начальник Налогового управления
по Зерендинскому району
Д.Нурахов
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 6 марта 2013 года № 12/109
СХЕМА зонирования земель сельских населенных пунктов для целей налогообложения в Зерендинском районе
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 15.05.2019 № 37-264 (вводится в действие со дня официального опубликования)
Приложение 2 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 6 марта 2013 года № 12/109
СХЕМА
зонирования земель для налогообложения
земель сельских населенных пунктов
Зерендинского района

Ескерту. 2-қосымша алынып тасталды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 04.04.2016 № 2-10 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Зеренді аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 6 наурыздағы
№ 12-109 шешіміне
3 қосымша
Жер салығы мөлшерлемелерінің арттыру (азайту) пайыздары
Ескерту. 3-қосымшаға өзгерістер енгізілді – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 16.02.2018 № 19-156 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аймақ нөмірлері
Жер салығының мөлшерлемелерінің арттыру (+), азайту (-) пайызы
I
+ 50
II
+ 50
III
+ 50
IV
+ 50

Сноска. Приложение 2 исключено решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 04.04.2016 № 2-10 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Приложение 3 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 6 марта 2013 года
№ 12-109
Проценты повышения (понижения) ставок земельного налога
Сноска. Приложение 3 с изменением, внесенным решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 16.02.2018 № 19-156 (вводится в действие со дня официального опубликования)
Номера зон
Проценты повышения (+) понижения (-) ставок земельного налога
I
+ 50
II
+ 50
III
+ 50
IV
+ 50