Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша 2013 жылы Зеренді ауданы бойынша егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерiн белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 241 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 мамырда № 3728 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 1567 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 05.11.2014 қарашадағы № 1567 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 5 тармақшасына, "Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының 5 бабының 3 тармағының 3 тармақшасына сәйкес және "А.И. Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндiрiстiк орталығы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң 2013 жылғы 29 наурыздағы № 213 қорытындысының негізінде, Зеренді ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша 2013 жылы Зеренді ауданы бойынша егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е.Маржықпаев
Зеренді ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 25 сәуірдегі
№ 241 қаулысына
қосымша
Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша 2013 жылы Зеренді ауданы бойынша егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi
р/с №
Өсімдік шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері
Егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi
1
Жаздық бидай

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по Зерендинскому району на 2013 год по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 25 апреля 2013 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 мая 2013 года № 3728. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Зерендинского района Акмолинской области от 5 ноября 2014 года № 1567)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Зерендинского района Акмолинской области от 05.11.2014 № 1567).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3 пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" и на основании заключения товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-производственный Центр зернового хозяйства имени А.И. Бараева" № 213 от 29 марта 2013 года, акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по Зерендинскому району на 2013 год по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Зерендинского района от
25 апреля 2013 года
№ 241
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по Зерендинскому району на 2013 год по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве
№ п/п
Виды продукции растениеводства, подлежащих обязательному страхованию
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ
1
Яровая пшеница