Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 11 ақпандағы № 22 "2013 жылға Қорғалжын ауданындағы халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 1 қазандағы № 177 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 қазанда № 3850 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 наурыздағы № 39 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 02.03.2016 № 39 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес, Қорғалжын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қорғалжын ауданы әкімдігінің "2013 жылға Қорғалжын ауданындағы халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" 2013 жылғы 11 ақпандағы № 22 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3669 тіркелген, 2013 жылғы 22 наурызда "Нұр-Қорғалжын" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулының кіріспесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 2) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қорғалжын ауданы әкімінің орынбасары С.Қ.Аққожинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын ауданының әкімі Қ.Рыскелдінов

О внесении изменения в постановление акимата Коргалжынского района от 11 февраля 2013 года № 22 "Об определении дополнительного перечня лиц, входящих в целевые группы населения в Коргалжынском районе на 2013 год"
Постановление акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 1 октября 2013 года № 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 октября 2013 года № 3850. Утратило силу постановлением акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 2 марта 2016 года № 39
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 02.03.2016 № 39.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Коргалжынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Коргалжынского района "Об определении дополнительного перечня лиц, входящих в целевые группы населения в Коргалжынском районе на 2013 год" от 11 февраля 2013 года № 22 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3669, опубликовано 22 марта 2013 года в газете "Нұр-Қорғалжын") следующее изменение:
преамбулу постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Коргалжынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.К.Аккожину.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Коргалжынского района К.Рыскельдинов