Ақтөбе қаласында ауылдық округтер құру туралы
Бірлескен Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 118 шешімі және Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 101 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 сәуірде № 3570 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2018 жылғы 20 наурыздағы № 139 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 272 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 20.03.2018 № 139 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 20.03.2018 № 272 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 3), 4) тармақшаларына сәйкес және Ақтөбе қаласының өкiлдi және атқарушы органдарының ұсыныстарын, облыстық ономастикалық комиссияның қорытындысын ескере отырып Ақтөбе облысының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қаласының шекараларында, қоса беріліп отырған схемалық картаға сәйкес:
әкімшілік орталығы К.Нокин ауылы болып, аумағының жалпы көлемі 104895 гектар, Благодар ауылдық округі;
әкімшілік орталығы Қарғалы ауылы болып, аумағының жалпы көлемі 6671 гектар, Қарғалы ауылдық округі;
әкімшілік орталығы Қурайлы ауылы болып, аумағының жалпы көлемі 44499 гектар, Қурайлы ауылдық округі;
әкімшілік орталығы Жаңақоныс ауылы болып, аумағының жалпы көлемі 26994 гектар, Новый ауылдық округі;
әкімшілік орталығы Сазды ауылы болып, аумағының жалпы көлемі 39894 гектар, Сазды ауылдық округі құрылсын.
2. Ауылдық округтердің жұмыс жасауына байланысты мәселелерді шешу үшін, Ақтөбе қаласының әкімі қажетті шаралар қабылдасын.
3. "Ақтөбе облысының статистика департаменті" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) облыстың әкімшілік-аумақтық бірліктерінің есептік деректеріне тиісті өзгерістер енгізсін.
4. "Ақтөбе облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі жер-кадастр құжаттамаларын Ақтөбе қаласының әкімшілік-аумақтық құрылысында жасалған өзгерістермен сәйкестендірсін.

Об образовании сельских округов в городе Актобе
Совместное решение маслихата Актюбинской области от 26 апреля 2013 года № 118 и постановление акимата Актюбинской области от 26 апреля 2013 года № 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 апреля 2013 года № 3570. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 20 марта 2018 года № 139 и решением маслихата Актюбинской области от 20 марта 2018 года № 272
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 20.03.2018 № 139 и решением маслихата Актюбинской области от 20.03.2018 № 272 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 3), 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и учитывая предложения представительного и исполнительного органов города Актобе, заключение областной ономастической комиссии акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Образовать в границах города Актобе, согласно прилагаемой схематической карте:
Благодарный сельский округ с административным центром в селе К.Нокина, с территорией общей площадью 104895 гектар;
Каргалинский сельский округ с административным центром в селе Каргалинское, с территорией общей площадью 6671 гектар;
Курайлинский сельский округ с административным центром в селе Курайли, с территорией общей площадью 44499 гектар;
Новый сельский округ с административным центром в селе Жанаконыс, с территорией общей площадью 26994 гектар;
Саздинский сельский округ с административным центром в селе Сазда, с территорией общей площадью 39894 гектар.
2. Акиму города Актобе принять необходимые меры для решения вопросов, связанных с функционированием сельских округов.
3. Государственному учреждению "Департамент статистики Актюбинской области" (по согласованию) внести соответствующие изменения в учетные данные административно-территориальных единиц области.
4. Государственному учреждению "Управление земельных отношений Актюбинской области" привести земельно-кадастровую документацию в соответствие с произведенными изменениями в административно-территориальном устройстве города Актобе.

5. Әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
6. Осы әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
Р. КЕМАЛОВА
Облыстық
мәслихаттың хатшысы
С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Е. БЕКМҰХАМБЕТОВ
РҚАО ескерту. Схемалық картаны қағаз мәтінінен қараңыз.

5. Контроль за исполнением постановления акимата и решения маслихата возложить на руководителя аппарата акима области.
6. Настоящее постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
Р. КЕМАЛОВА
Секретарь
областного маслихата
С. КАЛДЫГУЛОВА
Председатель сессии
областного маслихата
Е. БЕКМУХАМБЕТОВ
Примечание РЦПИ. См. бумажный вариант.