Ақтөбе қаласы халқының мақсатты топтарына жататын тұлғаларының қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2013 жылғы 12 қазандағы № 2825 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 қарашада № 3662 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 1964 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 16.05.2016 № 1964 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабының 2 тармағына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай Ақтөбе қаласы халқының мақсатты топтарына жататын тұлғаларының қосымша тізбесі белгіленсін:
1) дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамалары бойынша жұмыста шектеу қойылған тұлғалар;
2) 50 жастан асқан тұлғалар;
3) 29 жасты қоса алғандағы жастар;
4) ұзақ уақыт бойы жұмыс жасамаған тұлғалар (бір жылдан астам);
5) жанұясында бір де бір жұмыс істеушісі жоқ, тұлғалар;
6) 5 жасқа дейінгі балалары бар әйелдер;
7) зейнеткерлікке жалпы белгіленген жасқа дейін шыққан зейнеткерлер;
8) бұрын жұмыс жасамаған тұлғалар;
9) балалар үйінің тәрбиеленушілері, жетім балалар мен ата – анасының қамқорлығынсыз қалған балалар 29 жасқа дейінгі жасты қоса алғанда;
10) ауыр еңбек, зиянды (айрықша) және (немесе) қауіпті жағдайдағы еңбек үшін мемлекеттік арнайы жәрдемақы алатын және жалпы белгіленген зейнеткерлік жасқа жетпеген тұлғалар.
2. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 27 шілдедегі № 1823 "Ақтөбе қаласы халқының мақсатты топтарына жататын тұлғаларының қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылдың 7 тамызында № 3-1-115 болып тіркелінген, 2009 жылы 18 тамызда № 98 және 99 "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.А.Арынғазиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е.Омаров

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Актобе
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 12 октября 2013 года № 2825. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 06 ноября 2013 года № 3662. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 16 мая 2016 года № 1964
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 16.05.2016 № 1964 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения города Актобе, исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств:
1) лица, имеющие ограничения в труде по справкам врачебно-консультационной комиссии;
2) лица старше 50 лет;
3) молодежь в возрасте до 29 лет включительно;
4) лица, не работающие длительное время (более одного года);
5) лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
6) женщины, имеющие детей в возрасте до 5 лет;
7) пенсионеры, вышедшие на пенсию до общеустановленного возраста;
8) лица, ранее не работавшие;
9) воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до 29 лет включительно;
10) лица, получающие государственные специальные пособия за тяжелую работу, работу с вредными (особо) и (или) опасными условиями труда, не достигшие общеустановленного пенсионного возраста.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Актобе "Об установлении дополнительного перечня лиц относящихся к целевым группам населения города Актобе" от 27 июля 2009 года № 1823 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 7 августа 2009 года за № 3-1-115, опубликованного в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 18 августа 2009 года в № 98 и 99).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Арынгазиеву А. А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Е. Умаров