Алға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 70 "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 8 қарашадағы № 113 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 желтоқсанда № 3692 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № 116 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 26.09.2017 № 116 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қазандағы № 1316 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысымен өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" қаулысына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 70 "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3529 тіркелген, 2013 жылғы 19 наурыздағы № 14 аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасында 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1 тармақтың 1) тармақшасының бесінші азат жолы;
1 тармақтың 1) тармақшасының жетінші азат жол бөлігіндегі "жеке тұрғын үйде тұрып жатқандарға тәулiк уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк класы 1-ден төмен емес электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң құнын төлеуге" сөздері;
1 тармақтың 2) тармақшасының бөлігіндегі "сондай-ақ жекешелендiрiлген тұрғын үй-жайларында (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде пайдалануда тұрған дәлдiк сыныбы 2, 5 электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң орнына орнатылатын тәулiк уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң құнын төлеуге" сөздері;
2 тармақтың бөлігіндегі "жеке үйлерде тұратындарға тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік класы 1-ден төмен емес электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң құны" сөздері;
2 тармақтың екінші азат жол бөлігіндегі "тәулiк уақыты бойынша электр қуатының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк класы 1-ден төмен емес электр қуатын бiр фазалық есептеуiштiң құнына" сөздері;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 31 января 2013 года № 70 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 8 ноября 2013 года № 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 декабря 2013 года № 3692. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 26 сентября 2017 года № 116
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 26.09.2017 № 116 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года № 1316 "О внесении изменения и дополнения в Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 31 января 2013 года № 70 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3529, опубликованное в районной газете "Жұлдыз-Звезда" № 14 от 19 марта 2013 года) следующие изменения:
в Правилах предоставления жилищной помощи утвержденных указанным решением исключить с 1 января 2014 года:
пятый абзац подпункта 1) пункта 1;
в седьмом абзаце подпункте 1) пункта 1 слова "стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме";
в подпункте 2) пункта 1 слова "а также счету на оплату стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток, устанавливаемого взамен однофазного счетчика электрической энергии с классом точности 2,5 находящегося в использовании в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме";
в пункте 2 слова "стоимость однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток";
во втором абзаце пункта 2 слова "стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток";

3 тармақтың бөлігіндегі "тәулiк уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк класы 1-ден төмен емес электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң құнына" сөздері;
9 тармақтың бөлігіндегі "тәулiк уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк класы 1-ден төмен емес электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң құнына шығындарына" сөздері;
13 тармақтың бөлігіндегі "тәулiк уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк класы 1-ден төмен емес электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң құны шығындарына" сөздері;
18 тармақтың екінші азат жол бөлігіндегі "тәулiк уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк класы 1-ден төмен емес электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң құны" сөздері алынып тасталынсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: Қ. Нұрғалиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы: А. Кайрушев

в пункте 3 слова "и оплаты стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток";
в пункте 9 слова "стоимость однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток";
в пункте 13 слова "стоимостью однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток";
во втором абзаце пункта 18 слова "и стоимость однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата К. Нургалиев
Секретарь районного маслихата А. Кайрушев