Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 541 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 3730 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 454 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 30.12.2014 № 454 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319 "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 "Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010-2020 жылдарға арналған "Балапан" бағдарламасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Сағыровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
С.Шаңғұтов
Мұғалжар ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 541 қаулысына
№ 1 қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 01.08.2014 № 245 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Аудан атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен мектепке дейінгі ұйымдарда орналастырылатын балалар (саны)
1
Мұғалжар ауданы
595
Барлығы
595
Мұғалжар ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 541 қаулысына
№ 2 қосымша
Айына жан басына шаққандағы қаржыландыру көлемі
Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 01.08.2014 № 245 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Балабақшалар(бөбекжайлар, орталықтар)
Сүйық отынмен жылытылатын жылу жүйесі
Қатты отынмен жылытылатын жылу жүйесі
Электрқуатымен, көгілдір отынмен және орталықтандырылған жылу жүйесімен жылытылатын
Қалалық жерлерде
Ауылдық жерлерде
Қалалық жерлерде
Ауылдық жерлерде
Қалалық жерлерде
Ауылдық жерлерде

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 20 декабря 2013 года № 541. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 января 2014 года № 3730. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 30 декабря 2014 года № 454
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 30.12.2014 № 454.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319-III "Об образовании", постановления Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 488 "Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением "Балапан" на 2010-2020 годы" акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 25.02.2014 № 63 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сагирова Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района
Шангутов С.
Приложение № 1
к постановлению акимата
Мугалжарского района
№ 541 от 20 декабря 2013 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 01.08.2014 № 245 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование района
Дети размещаемые в детских дошкольных организациях за счет государственного образовательного заказа (количество)
1
Мугалжарский район
595
Итого
595
Приложение № 2
к постановлению акимата
Мугалжарского района
№ 541 от 20 декабря 2013 года
Размер подушевого финансирования в месяц
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 01.08.2014 № 245 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника (тенге)
Дошкольные организации
Детские сады(ясли-сады, центры)
Отопление с жидким топливом
Отопление с твердым топливом
Отопление с электричеством, газом и центральным отоплением
Городской местности
Сельской местности
Городской местности
Сельской местности
Городской местности
Сельской местности