Ойыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-аналардың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданының әкімдігінің 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 276 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 желтоқсанда № 3717 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 05 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 05.01.2014 № 1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319 "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 "Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010-2020 жылдарға арналған "Балапан" бағдарламасын бекіту туралы" қаулысын басшылыққа ала отырып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ойыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-аналардың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қазыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі: М. Абдуллин
Ойыл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 276 қаулысына 1 қосымша
2013 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Тұрғылықты жердің атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен мектепке дейінгі ұйымдарға орналастырылатын балалар саны (адам)
1
Ойыл ауылы
75
Барлығы
75
Ойыл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 276 қаулысына 2 қосымша
2013 жыл бір айдағы жан басына шаққандағы қаржыландыру көлемі
Бір тәрбиелену шіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Балабақшалар (бөбекжайлар)
Сұйық отынмен жылыту
Электр жүйесімен жылыту
1 топтан 3 топқа дейін
1 топтан 3 топқа дейін

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Уилскому району
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 9 декабря 2013 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 декабря 2013 года № 3717. Утратило силу в связи с истечением срока применения - постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 05 января 2015 года № 1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 05.01.2015 № 1.
В соответствии со статьями 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319 "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 488 "Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением "Балапан" на 2010-2020 годы" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Уилскому району согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Казыбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района: М. Абдуллин
Приложение 1 к постановлению Уилского районного акимата от 9 декабря 2013 года № 276
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение в 2013 году
Наименование местности
Количество детей размещаемых в детских дошкольных организациях за счет государственного образовательного заказа (человек)
1
село Уил
75
Итого
75
Приложение 2 к постановлению Уилского районного акимата от 9 декабря 2013 года № 276
Размер подушевого финансирования в месяц в 2013 году
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника (в тенге)
Дошкольные организации
детские сады (ясли-сады)
Отопление с дизельным топливом
Электрическое отопление
от 1 группы до 3 групп
от 1 группы до 3 групп

6 топтан 7 топқа дейін
23598
20230
20109
Ойыл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 276 қаулысына 3 қосымша
2013 жыл 1 тәрбиеленушіге күніне ата-аналардың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейiнгi ұйымда баланы ұстау ақысының мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Балабақшалар (бөбек-бала бақшалар)
Ұйымдарда болу ұзақтығымен
9-10, 5 сағат
200
Ескертпе: бір тәрбиеленушіге күнге ата-ананың ақы төлеу мөлшері 200 теңгеден артық емес.

от 6 групп до 7 групп
23598
20230
20109
Приложение 3 к постановлению Уилского районного акимата от 9 декабря 213 года № 276
Размер родительской платы на 1 воспитанника в день в 2013 году.
Размер оплаты за содержание ребенка в дошкольной организации (в тенге)
Дошкольные организации
детские сады (ясли - детские сады)
в организациях с длительностью пребывания
9-10, 5 час
200
Примечание: Размер родительской платы на одного воспитанника в день не более 200 тенге.