2013 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 22 тамыздағы № 190 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қыркүйекте № 3643 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 308 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 28.12.2013 № 308 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағының 19) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы «Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010-2014 жылдарға арналған «Балапан» бағдарламасын бекіту туралы» қаулысына сәйкес Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 123 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Шалқар қаласы мен ауылдық округінің әкімдері осы қаулыдан туындайтын тиісті шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Қарашолақоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы                           С. Көпенов
Шалқар ауданы әкімдігінің 2013
жылғы 22 тамыздағы № 190
қаулысына 1-қосымша
2013 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы
Аудан атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
есебінен мектепке дейінгі
ұйымдарда орналастырылатын
балалар саны (адам)
1
Шалқар ауданы
140
Жиыны
140
Шалқар ауданы әкімдігінің 2013
жылғы 22 тамыздағы № 190
қаулысына 2-қосымша
2013 жылы бір айдағы жан басына шаққандағы қаржыландыру
көлемі
Бір
тәрбиеле
нушіге
жұмсала
тын
шығыстар
дың
орташа
құны
(теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Балабақшалар
(бөбек
балабақша,
орталықтар)
Шағын орталықтар
Балалар жарты
күн болатын
Балалар толық
күн болатын
Экологиялық апат аумақтарында тұрғаны үшін
коэфицентін есепке алғанда 1,5
Қалалық
жерде
орналас
қан
Ауылдық
жерде
орналас
қан
Қалалық
жерде
орналас
қан
Ауылдық
жерде
орналас
қан
Қалалық
жерде
орналас
қан
Ауылдық
жерде
орналас
қан

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы в 2013 году
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 22 августа 2013 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 сентября 2013 года № 3643. Утратило силу постановлением Шалкарского районного акимата Актюбинской области от 28 декабря 2013 года № 308
Сноска. Утратило силу постановлением Шалкарского районного акимата Актюбинской области от 28.12.2013 № 308.
В соответствии с подпунктом 19) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1 пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года «Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением «Балапан» на 2010-2014 годы» акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в 2013 году согласно приложениям 123 к настоящему постановлению.
2. Акимам города Шалкар и сельских округов обеспечить принятие соответствующих мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Карашолакову Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района                    Копенов С.
Приложение 1
к постановлению акимата Шалкарского
района от 22 августа 2013 года № 190
Государственный образовательный заказ на дошкольное
воспитание и обучение в 2013 году
Наименование
района
Количество детей размещаемых в
детских дошкольных организациях за
счет государственного
образовательного заказа (человек)
1
Шалкарский район
140
Итого
140
Приложение 2
к постановлению акимата Шалкарского
района от 22 августа 2013 года № 190
Размер подушевого финансирования в месяц в 2013 году
Средняя
стои
мость
расходов
на
одного
воспита
нника (в
тенге)
Дошкольные организации
Детские сады
(ясли-детские сады,
центры)
Мини-центры
с неполным
днем
пребывания
детей
с полным
днем
пребывания
детей
с учетом коэффициента за проживание в зонах
экологического бедствия 1,5
Город
ской
местно
сти
Сельской
местно
сти
Город
ской
местно
сти
Сель
ской
местно
сти
Город
ской
мест
ности
Сельской
местно
сти

28237
33035
7708
9457
16116
19474
Шалқар ауданы әкімдігінің 2013
жылғы 22 тамыздағы № 190
қаулысына 3-қосымша
2013 жылы 1 тәрбиеленушіге күніне ата–ананың ақы төлеу
мөлшері
Мектепке
дейінгі
ұйымға баланы
ұстау ақысы
ның мөлшері
(теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Балабақша
(бөбек-балабақшалар,
орталықтар)
Балалар толық
күн болатын
мектепке
дейінгі шағын
орталықтар
Ұйымдарда болу ұзақтығымен
9-10, 5 сағат
12 сағат
300
350
300
Ескертпе: 1 тәрбиеленушіге бір күнге ата-ананың ақы төлеу мөлшері 350 теңгеден артық емес.

28237
33035
7708
9457
16116
19474
Приложение 3
к постановлению акимата Шалкарского
района от 22 августа 2013 года № 190
Размер родительской платы на 1 воспитанника в день
в 2013 году
Размер
оплаты за
содержание
ребенка в
дошкольной
организации
(в тенге)
Дошкольные организации
Детские сады (ясли-детские
сады, центры)
Дошкольные
мини-центры с
полным днем
пребывания
детей
В организациях с длительностью пребывания
9-10, 5 часов
12 часов
300
350
300
Примечание: Размер родительской платы на одного воспитанника
в день не более 350 тенге.