Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 5 қарашадағы "Өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыру және жою орындарын айқындау туралы" N 347 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2013 жылғы 13 мамырдағы N 134 қаулысы. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 12 маусымда N 2374 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 03 наурыздағы № 107 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы әкімдігінің 03.03.2015 № 107 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 288-бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 5 қарашадағы "Өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыру және жою орындарын айқындау туралы" N 347 қаулысына (Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 қарашада N 2204 Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 11 желтоқсанда N 139 "Жетісу", 2012 жылғы 11 желтоқсанда N 139 "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қосымша:
Әймен ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
Қарасай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1150 метр қашықта
1,3
Ақдала ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 2000 метр қашықта
3,0
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
Іле ауданы
Жетіген ауылдық округі
Жетіген ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 5000 метр қашықта
15,0
"Марат" ӨК
Еңбекші ауылдың шығыс жағынан 1250 метр қашықта
9,72
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
Қайнар ауылдық округі
Жалғамыс ауылы
ауылдың батыс жағынан 2800 метр қашықта
16,4
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Тынышбай Досымбекұлы Досымбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшiне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының
әкімі А. Мұсаханов

О внесении дополнений в постановление акимата области от 5 ноября 2012 года N 347 "Об определении мест размещения и удаления отходов производства и потребления"
Постановление акимата Алматинской области от 13 мая 2013 года N 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 июня 2013 года N 2374. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 03 марта 2015 года № 107
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 03.03.2015 № 107.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 288 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области "Об определении мест размещения и удаления отходов производства и потребления" от 5 ноября 2012 года N 347 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов в Департаменте юстиции Алматинской области от 27 ноября 2012 года N 2204 и опубликованное в газетах "Жетісу" от 11 декабря 2012 года N 139, "Огни Алатау" от 11 декабря 2012 года N 139) следующие дополнения:
в приложении, утвержденном указанным постановлением после строки:
село Аймен
на расстоянии 1000 метров от юго-западной стороны села
1,0
дополнить строкой следующего содержания:
село Карасай
на расстоянии 1150 метров от северной стороны села
1,3
после строки:
село Акдала
на расстоянии 2000 метров от северной
стороны села
3,0
дополнить строками следующего содержания:
Илийский район
Жетыгенский сельский округ
село Жетыген
на расстоянии 5000 метров от юго-западной стороны села
15,0
после строки:
ПК "Марат"
на расстоянии 1250 метров от восточной стороны села Енбекши
9,72
дополнить строками следующего содержания:
Кайнарский сельский округ
село Жалгамыс
на расстоянии 2800 метров от западной стороны села
16,4
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Тынышбая Досымбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Алматинской области А. Мусаханов