Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 15 мамырдағы N 16-83 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 12 маусымда N 2375 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 42-179 шешімімен
Ескерту.Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 19.12.2014 № 42-179 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 5-тармағына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін бюджет қаражаты есебінен бес айлық есептік көрсеткіш көлемінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. Қапшағай қалалық мәслихатының 2009 жылғы 05 қазандағы N 165-30 "Қапшағай өңірінің ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік білім беру ұйымының педагогикалық мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілер тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 28 қазандағы 2-2-92 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 2 қарашадағы "Нұрлы Өлке" газетінің 43(55) нөмірінде жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2009 жылғы 05 қазандағы N 166-30 "Қапшағай өңірінің ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілер тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 28 қазандағы 2-2-93 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 2 қарашадағы "Нұрлы Өлке" газетінің 43(55) нөмірінде жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2009 жылғы 05 қазандағы N 167-30 "Қапшағай өңірінің ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік мәдениет ұйымының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілер тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 28 қазандағы 2-2-94 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 2 қарашадағы "Нұрлы Өлке" газетінің 43(55) нөмірінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение маслихата города Капшагай Алматинской области от 15 мая 2013 года N 16-83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 июня 2013 года N 2375. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 42-179
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19.12.2014 № 42-179 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и  пунктом 5статьи 18 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах в размере пяти месячных расчетных показателей, за счет бюджетных средств.
2. Признать утратившими силу решение Капшагайского городского маслихата от 05 октября 2009 года N 165-30 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива педагогическим специалистам государственных организаций образования, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Капшагайского региона" (зарегистрированного в Реестре нормативных правовых актов от 28 октября 2009 года за N 2-2-92, опубликованного в газете "Нұрлы Өлке" N 43(55) от 2 ноября 2009 года), решение Капшагайского городского маслихата от 05 октября 2009 года N 166-30 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Капшагайского региона" (зарегистрированного в Реестре нормативных правовых актов от 28 октября 2009 года за N 2-2-93, опубликованного в газете "Нұрлы Өлке" N 43(55) от 2 ноября 2009 года), решение Капшагайского городского маслихата от 05 октября 2009 года N 167-30 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций культуры, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Капшагайского региона" (зарегистрированного в Реестре нормативных правовых актов от 28 октября 2009 года за N 2-2-94, опубликованного в газете "Нұрлы Өлке" N 43(55) от 2 ноября 2009 года).

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың халықты әлеуметтік қорғау, еңбек, білім, денсаулық сақтау, мәдениет, тіл, спорт және ұлтаралық қатынастар жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М. Тәңірбергенов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Қ. Ахметтаев
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қапшағай қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Айгүл Серғазықызы Іңкәрбекова
15 мамыр 2013 жыл

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по социальной защите населения, труду, образованию, здравоохранению, культуре, языку, спорту и межнациональным отношениям.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата                       М. Танырбергенов
Секретарь городского
маслихата                                  К. Ахметтаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ города
Капшагай"                                  Инкарбекова Айгуль Сергазыевна
15 мая 2013 года