Ақсу ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 11-86 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 13 ақпанда N 2298 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 шілдедегі № 62-277 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 28.07.2020 № 62-277 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес процент жоғарғы айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік – мәдениет салалары, жастар саясаты заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
мәслихат хатшысы
С.Серпербаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақсу аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Жандосова Гүлнара Жандосқызы
22 қаңтар 2013 жыл

Об установлении специалистам, здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельских населенных пунктах Аксуского района, повышенных окладов и тарифных ставок
Решение маслихата Аксуского района Алматинской области от 22 января 2013 года N 11-86, зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 февраля 2013 года N 2298. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 28 июля 2020 года № 62-277
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 28.07.2020 № 62-277 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2011 года Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии работающим в сельских населенных пунктах Аксуского района повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки оплаты труда по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета и развития социально – культурной отрасли, молодежной политики, защиты прав и законности".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
Секретарь маслихата
С.Серпербаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Аксуский
районный отдел экономики
и бюджетного планирования"
Жандосова Гульнара Жандосовна
22 января 2013 год