Еңбекшіқазақ ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын 2014-2016 жылдарға белгілеу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 қазандағы N 21-7 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 15 қарашада N 2459 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 ақпандағы № 12-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 09.02.2017 № 12-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422-бабының 2-тармағына сәйкес Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін Еңбекшіқазақ ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары 2014-2016 жылдарға қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 16-тамыздағы "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын 2011-2013 жылдарға белгілеу туралы" N 53-1 шешімінің күші жойылсын (2011 жылғы 16 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-8-181 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 07 қазандағы N 41 "Енбекшиказах" газетінде жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
21-сессиясының төрағасы Г. Құраметова
Аудандық мәслихат хатшысы Ә. Талқамбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Еңбекшіқазақ ауданы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Ашуов Қайрат Зикенұлы
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 07 қазандағы
"Еңбекшіқазақ ауданы бойынша
бірыңғай тіркелген салық ставкаларын
2014-2016 жылдарға белгілеу туралы"
N 21-7 шешіміне қосымша
Қызметін Еңбекшіқазақ ауданы аумағында жүзеге асырылатын барлық
салық төлеушілер үшін 2014-2016 жылдарға бірыңғай тіркелген
салық ставкалары
N
Салық салынатын объектінің атауы
Бірыңғай белгіленген
салықтар (айлық есептік
көрсеткіш)
1
2
3
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге
арналған, ұтыссыз ойын автоматы
2
2
Біреуден артық ойыншылардың
қатысуымен ойын өткізуге арналған
ұтыссыз ойын автоматы
2
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын
дербес компьютер
2
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
4

Об установлении единых ставок фиксированного налога на 2014-2016 годы по Енбекшиказахскому району
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 07 октября 2013 года N 21-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 ноября 2013 года N 2459. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 9 февраля 2017 года № 12-3
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 09.02.2017 № 12-3 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 10 декабря 2008 года Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Енбекшиказахского района на 2014-2016 годы согласно приложения.
2. Считать утратившим силу решение Енбекшиказахского районного маслихата N 53-1 от 16 августа 2011 года "Об установлении единых ставок фиксированного налога на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 сентября 2011 года за N 2-8-181, опубликовано в газете "Енбекшиказах" от 14 октября 2011 года N 42).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законодательства и бюджету".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель 21-сессии
районного маслихата Г. Кураметова
Секретарь
районного маслихата А. Талкамбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель Государственного
учреждения "Налоговое управление
по Енбекшиказахскому району" Ашуов Кайрат Зикенович
Приложение к решению
Енбекшиказахского маслихата
от 07 октября 2013 года N 21-7
"Об установлении единых ставок
фиксированного налога на 2014-2016 годы
по Енбекшиказахскому району"
Единые ставки фиксированного налога на 2014-2016 года для всех
налогоплательщиков осуществляющих деятельность на территории
Енбекшиказахского района
N
Наименование налогооблагаемого
объекта
Единые фиксированные
налоги (в месячных
расчетных показателях)
1
2
3
1
Игровой автомат без выигрыша,
предназначенный для проведения игры с
одним игроком
2
2
Игровой автомат без выигрыша,
предназначенный для проведения игры с
участием более одного игрока
2
3
Персональный компьютер, используемый
для проведения игры
2
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
4