Кербұлақ ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 05 желтоқсандағы N 321 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 23 желтоқсанда N 2527 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 405 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 30.09.2016 № 405 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кербұлақ ауданында меншік нысанына қарамастан жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Кербұлақ ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" N 72 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2013 жылы 13 мамырда 2353 нөмірімен енгізілген, аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің 2013 жылғы 17 мамырдағы 20(3665) нөмірінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Әлиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Кербұлақ аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы Айгүл Тұрдахынқызы Диханбаева
05 желтоқсан 2013 жыл
"Кербұлақ аудандық жұмыспен
қамту орталығы" мемлекеттік
мекемесінің директоры Серік Әлмұхаметұлы Қасаболатов

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Кербулакском районе
Постановление акимата Кербулакского района Алматинской области от 05 декабря 2013 года N 321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 декабря 2013 года N 2527. Утратило силу постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 30 сентября 2016 года № 405
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 30.09.2016 № 405.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере трех процентов от общей численности рабочих мест в Кербулакском районе независимо от форм собственности.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кербулакского района от 15 апреля 2013 года N 72 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Кербулакском районе" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 мая 2013 года за N 2353, опубликованного в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" за N 20(3665) от 17 мая 2013 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Алиев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ
Кербулакского района" Диханбаева Айгуль Турдахуновна
05 декабря 2013 года
Директор государственного
учреждения "Центр занятости
Кербулакского района" Касаболатов Серик Алмухаметович