Райымбек ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы "Райымбек ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" N 8 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 наурыздағы N 41 қаулысы. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 09 сәуірде N 2340 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 264 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 13.09.2016 № 264 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-5) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Райымбек ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы "Райымбек ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" N 8 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің тіркеу Тізілімінде 2012 жылдың 10 ақпанында N 2-15-112 болып тіркелген, аудандық "Хан тәңірі" газетінде 2012 жылдың 25 ақпанында N 9 (7715) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының атауы келесі редакцияда баяндалсын:
"Райымбек ауданы бойынша қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы"
аталған қаулының 1-тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"1.Меншік түріне қарамастан Райымбек ауданының ұйымдары мен мекемелерінде қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде квота белгіленсін".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Байедилов Талғат Ескендірұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Қ. Медеуов
КЕЛІСІЛДІ:
"Райымбек аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Зыкаев Халык Сансызбаевич
18 наурыз 2013 жыл

О внесении изменении в постановление акимата Райымбекского района от 18 января 2012 года N 8 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Райымбекском районе"
Постановление акимата Райымбекского района Алматинской области от 18 марта 2013 года N 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 09 апреля 2013 года N 2340. Утратило силу постановлением акимата Райымбекского района Алматинской области от 13 сентября 2016 года № 264
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Райымбекского района Алматинской области от 13.09.2016 № 264
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Райымбекского района от 18 января 2012 года N 8 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Райымбекском районе" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 февраля 2012 года за N 2-15-112 и опубликованного в районной газете "Хан танири" за N 9 (7715) от 25 февраля 2012 года) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об установлении квоты рабочих мест для лиц состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц. Освобожденных из мест лишения свободы по Райымбекскому району".
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1.Установить квоту рабочих мест для лиц состоящих на учете службы пробации мест в предприятиях и организациях Райымбекского района независимо от форм собственности".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Байедилова Талгата Ескендировича.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района: К. Медеуов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ" Зыкаев Халык Сансызбевич