Панфилов ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 желтоқсандағы N 5-24-165 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 23 желтоқсанда N 2532 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 мамырдағы № 5-48-332 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 15.05.2015 № 5-48-332 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 422-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін Панфилов ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бекітілген базалық ставкалар шегінде бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Панфилов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 08 желтоқсандағы "Панфилов ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын 2012-2013 жылдарға белгілеу туралы" N 4-54-337 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 2-16-144 нөмірімен тіркелген, "Жаркент өңірі" газетінің 2012 жылғы 01 қаңтардағы 1 нөмірінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, жол, құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Ж. Ақшалов
Мәслихат хатшысы
Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Панфилов ауданы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Бекмұхамбет Оразтай Нұратайұлы
05 желтоқсан 2013 жыл
"Панфилов ауданының кәсіпкерлік
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Сейсенбеков Мұрат Бекасылұлы
05 желтоқсан 2013 жыл
Панфилов аудандық мәслихатының

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Панфиловскому району
Решение маслихата Панфиловского района Алматинской области от 05 декабря 2013 года N 5-24-165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 декабря 2013 года N 2532. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 15 мая 2015 года № 5-48-332
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 15.05.2015 № 5-48-332.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) от 10 декабря 2008 года, подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить в пределах утвержденных базовых ставок единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Панфиловского района согласно приложения.
2. Признать утратившим силу решение Панфиловского районного маслихата от 08 декабря 2011 года N 4-54-337 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Панфиловскому району на 2012-2013 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 декабря 2011 года за N 2-16-144, опубликованного в газете "Жаркент өңірі" N 1 от 01 января 2012 года).
3. Контроль за сиполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "Бюджета, экономики, аграрной, предпринимательства, производства, автомобильной дороги и строительства".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Ж. Акшалов
Секретарь маслихата
Т. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое упаравление
по Панфиловскому району"
Бекмухамбет Оразтай Нуратаевич
05 декабря 2013 год
Руководитель государственного
учреждение "Отдел
предпринимательства Панфиловского
района"
Сейсенбеков Мурат Бекасылович
05 декабря 2013 год
Приложение к решению
Панфиловского районного