Талғар ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі N 16-80 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 17 мамырда N 2358 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 тамыздағы № 34-199 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 05.08.2014 № 34-199 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 11-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар ауданының елдi мекендеріндегi бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауылшаруашылығын өркендету, экология, табиғи ресурстарды тиiмдi пайдалану жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ. Елібаев
Аудандық мәслихат
хатшысы Д. Теберіков
КЕЛІСІЛДІ:
"Талғар аудандық жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Тұрысбеков Рүстем Бейсенұлы
"Талғар ауданы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Ысқақбаев Нұрлан Шайхиұлы

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Талгарского района
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 10 апреля 2013 года N 16-80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 мая 2013 года N 2358. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 05 августа 2014 года № 34-199.
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 05.08.2014 № 34-199.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохр анена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Талгарского района, согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам сельскохозяйственного производства, экологии, рациональному использованию природных ресурсов.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата К. Елибаев
Секретарь районного
маслихата Д.Тебериков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Талгарского района" Турысбеков Рустем Бейсенович
10 апреля 2013 года
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое управление
по Талгарскому району" Искакбаев Нурлан Шайхиевич
10 апреля 2013 года