"Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" Жамбыл облыстық Мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-10 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 23 тамыздағы № 16-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 қыркүйекте № 2007 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 34-8 шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексi)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 495 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес облыстық Мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-10 "О повышении ставок платы за эмиссию в окружающую среду"
Решение Жамбылского областного маслихата Жамбылской области от 23 августа 2013 года № 16-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 сентября 2013 года № 2007. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 30 апреля 2019 года № 34-8
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 30.04.2019 № 34-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:

1. "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" Жамбыл облыстық Мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1861 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 желтоқсанда № 167-169 "Ақ жол" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
Реттік нөмірі
Ластағыш заттардың түрлері
1 тонна үшін төлемақы ставкалары (айлық есептік көрсеткіш)
1.
нитриттар

1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-10 "О повышении ставок платы за эмиссию в окружающую среду" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1861, опубликованное в газете "Знамя труда" от 27 декабря 2012 года № 153-154) следующие изменения:
в приложении указанного решения:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
Порядковые номера
Виды загрязняющих веществ
Ставки платы за 1 тонну (месячный расчетный показатель)
1.
нитриты

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық Мәслихаттың
Облыстық Мәслихаттың
сессия төрайымы
хатшысы
Г. Тлеубердиева
Б. Қарашолақов

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
областного Маслихата областного Маслихата
Г. Тлеубердиева Б. Карашолаков