"Тараз қаласы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсету Қағидаларын бекiту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 маусымдағы № 5-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 8 қазандағы № 19-8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 қарашада № 2036 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 42-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 15.02.2019 № 42-6 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңының 97 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тараз қаласы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсету Қағидаларын бекiту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 маусымдағы № 5-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-150 болып тіркелген, 2012 жылдың 8 тамызында № 32 "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "табысы аз отбасыларына (азаматтарға)" деген сөздер тиісінше "аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қалалық мәслихатының білім беру, денсаулық сақтау, мәдениет, жастар саясаты және әлеуметтік орта жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық Мәслихаты
сессиясының төрағасы Ғ. Мадимаров
Тараз қалалық
Мәслихатының хатшысы Б. Нарбаев

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 27 июня 2012 года № 5-6 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Тараз"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 8 октября 2013 года № 19-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 ноября 2013 года № 2036. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 15 февраля 2019 года № 42-6
Сноска. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 15.02.2019 № 42-6 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 27 июня 2012 года № 5-6 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-150, опубликованное 8 августа 2012 года в газете "Жамбыл-Тараз" № 32) следующие изменения:
внесены изменения в заголовок и текст на государственном языке, заголовок и текст на русском языке не изменяются.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Таразского городского маслихата по образованию, здравоохранению, культуре, молодежной политике и социальной сфере.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии
Таразского городского Маслихата Г. Мадимаров
Секретарь Таразского
городского маслихата Б. Нарбаев