2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 3 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 ақпанда № 1890 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 13.01.2014 № 1 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы
сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне" сәйкес жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі, нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын
2. "Қордай ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Баян Назикеевна Қарамолдаева) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бейқұт Тілебалдыұлы Жамангозовқа жүктелсін.
Аудан әкімі
Б. Байтөле
Қордай ауданы әкімдігінің
2013 жылдың 25 қаңтардағы
№ 3 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс

Об организации общественных работ на 2013 год
Постановление Кордайского районного акимата Жамбылской области от 25 января 2013 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 февраля 2013 года № 1890. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 13 января 2014 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 13.01.2014 № 1.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», и «Правилами организации и финансирования общественных работ», утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации общественных работ для безработных акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ акимата Кордайского района» (Баян Назикеевна Карамолдаева) обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2013 года.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Джамангозова Бейкута Тилебалдиевича.
Аким района                                Б. Байтоле
Приложение
к постановлению акимата Кордайского
района № 3 от 25 января 2013 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы

Ескерту. Қосымшада өзгеріс енгізілді - Қордай аудандық әкімдігінің 26.04.2013 № 404 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру (теңге)
Сұраныс
Ұсыныс
1.
"Қордай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
10
10
2.
"Отар ауылдық округі" әкімінің аппараты коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
13
13
3.
"Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
8
8
4.
"Степной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
9
9
5.
"Қасық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
7
7
6.
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
8
8
7.
"Ноғайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
8
8
8.
"Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
8
8
9.
"Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
8
8
10.
"Қақпатас ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
8
8
11.
"Кенен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
6
6
12.
"Бетқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
6
6
13.
"Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
8
8
14.
"Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
6
6
15.
"Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
6
6
16.
"Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша, жұмыс мерзімі
30 518 Жергілікті бюджет
7
7
17.
"Үлкен- Сүлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
8
8
18.
"Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
5
5
19.
"Ауқаты ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
9
9
20.
"Қордай ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы жөніндегі кәсіпорыны" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
Санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
25
25
21.
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Ақсу-Қордай"
Іс-қағаздармен жұмыс, құжаттарды рәсімдеуге көмектесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
1
1
22.
"Қазпочта" Акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы Қордай аудандық почта байланыс торабы
Іс-қағаздармен жұмыс, құжаттарды рәсімдеуге көмектесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
1
1
23.
"Ақ Барс" шаруа қожалығы
Іс-қағаздармен жұмыс, құжаттарды рәсімдеуге көмектесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
30 518 Жергілікті бюджет
1
1
Барлығы
176
176

Сноска. Приложение в редакции решения Кордайского районного акимата от 26.04.2013 № 404 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Виды
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования (тенге)
спрос
Предложение
1.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кордайского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
10
10
2.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Отарского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
13
13
3.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Карасусского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге
местный бюджет
8
8
4.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Степновского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
9
9
5.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Касыкского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
7
7
6.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
8
8
7.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Ногайбайского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
8
8
8.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Алгинского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
8
8
9.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Сарыбулакского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
8
8
10.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Какпатасского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
8
8
11.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кененского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
6
6
12.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Беткайнарского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
6
6
13.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Масанчинского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
8
8
14.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Карасайского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
6
6
15.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Каракемерского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
6
6
16.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Сортюбинского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
7
7
17.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима У-Сулуторского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
8
8
18.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Сулуторского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
5
5
19.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Аухатинского сельского округа»
Санитарная очистка, благоустройство, озеленение территории сельского округа и оказание помощи технической обработки документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
9
9
20.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Предприятие по жилищно-коммунальному хозяйству» акимата Кордайского района
Оказание помощи в санитарной очистке, благоустройстве и озеленение
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
25
25
21.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Аксу-Кордай»
Оказание помощи в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
1
1
22.
Кордайский районный узел почтовой связи Жамбылского областного филиала Акционерного общества «Казпочта»
Оказание помощи в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
1
1
23.
Крестьянское хозяйство «Ак Барс»
Оказание помощи в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30 518 тенге местный бюджет
1
1
Всего
176
176