«Әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу үшін мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарын айқындау туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 қыркүйектегі № 9-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 13-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 сәуірде № 1928 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 маусымдағы № 30-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 10.06.2014 № 30-5 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі:
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 Қаулысымен бекітілген «Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу» мемлекеттік қызмет Стандартының 6 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. «Әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу үшін мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарын айқындау туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 қыркүйектегі № 9-5 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1831 болып тіркелген, 2012 жылдың 24 қазандағы № 90-91 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген қосымшадағы әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу үшін мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттары:
7-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«7. І, ІІ, ІІІ топтағы мүгедектер және 18 жасқа дейінгі бала жастан мүгедектігі бар балалар».
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық аумағының дамуы, қаржы және бюджет, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық бөліністі айқындау, кәсіпкерлік және ауылшаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Көкебаев Бахыт Керімбайұлына жүктелсін.
3. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Н. Прекешов                                Б. Дондаұлы

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 26 сентября 2012 года № 9-5 «Об определении отдельных категорий нуждающихся граждан для назначения и выплаты социальной помощи»
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 29 марта 2013 года № 13-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2013 года № 1928. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10 июня 2014 года № 30-5
Сноска. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10.06.2014 № 30-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 Стандарта государственной услуги «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов» утвержденный Постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 26 сентября 2012 года № 9-5 «Об определении отдельных категорий нуждающихся граждан для назначения и выплаты социальной помощи» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1831, опубликовано в районной газете «Сарысу» от 24 октября 2012 года № 90-91), следующие изменения:
в приложении утвержденным указанным решением отдельные категории нуждающихся граждан для назначения и выплаты социальной помощи:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Инвалиды І, ІІ, ІІІ групп и дети инвалиды с детства до 18 лет».
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально-экономическому развитию территорий, финансов и бюджета, охраны окружающей среды и использования природы, определения административно-территориальных единиц, предпринимательства и сельского хозяйства районного маслихата Кокебаева Бахыта Керимбаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Н. Прекешов                                Б. Дондаұлы