2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 желтоқсанда № 2088 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 (Нормативтік құқықтық кесімдерің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2077 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 10 465 297 мың теңге;
салықтық түсімдер - 1 735 825 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7 214 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 13 000 мың теңге;
трансферттер түсiмі - 8 621 061 мың теңге;
2) шығындар - 10 572 687 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - - 7 130 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 12 686 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 19 541 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 19 541 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 156 785 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 156 785 мың теңге;
қарыздар түсімі - 5 556 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 12 687 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 149 655 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шу аудандық мәслихатының 21.04.2014 № 26-2; 25.06.2014 № 29-2; 04.09.2014 № 32-2; 18.11.2014 № 33-2; 04.12.2014 № 34-2 шешімдерімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2014 жылға арналған субвенция көлемі - 4 817 672 мың теңге бекітілсін;
3. 2014-2016 жылдарға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтік ставкаларының 25 пайыз мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2013 года № 24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 декабря 2013 года № 2088
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» от 23 января и на основании решения Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» от 18 декабря 2013 года № 20-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2077) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 10 465 297 тысяч тенге;
налоговые поступления - 1 735 825 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 7 214 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 13 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 8 621 061 тысяч тенге;
2) затраты - 10 572 687 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - - 7 130 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 12 686 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 19 541 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 19 541 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - - 156 785 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 156 785 тысяч тенге;
поступление займов - 5 556 тысяч тенге;
погашение займов - 12 687 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 149 655 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Шуского районного маслихата от 21.04.2014 № 26-2; 25.06.2014 № 29-2; 04.09.2014 № 32-2; 18.11.2014 № 33-2; 04.12.2014 № 34-2 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить на 2014 год объем субвенции в размере - 4 817 672 тысяч тенге;
3. На 2014-2016 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающих в сельских населенных пунктах, финансируемых из районного бюджета в размере 25 процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. Ауданның жергілікті атқарушы органның резерві – 6 084 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шу аудандық мәслихатының 18.11.2014 № 33-2; 04.12.2014 № 34-2 шешімдерімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2014 жылға арналған жергілікті бюджетті орындалу барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Утвердить объем резерва местного исполнительного органа района в размере – 6 084 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Шуского районного маслихата от 21.04.2014 № 26-2; 25.06.2014 № 29-2; 04.09.2014 № 32-2; 18.11.2014 № 33-2; 04.12.2014 № 34-2 (вводится в действие с 01.01.2014).
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2014 год, согласно приложению 4.

6. Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдық (селоның), ауылдық (селолық) округтің бағдарламалары бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізімі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы
І. Тортаев
Б. Саудабаев
Шу аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 24-2 шешіміне № 1 қосымша
2014 жылға арналған бюджет

6. Утвердить перечень объем выделенных денежных средств по программе города районного значения, поселка, аула, (села), аульных (сельских) округов согласно приложения 5.
7. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
И. Тортаев
Секретарь маслихата
Б. Саудабаев
Приложение № 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 24-2
Районный бюджет на 2014 год

15 819
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
32 722
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 873
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 777
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
356
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 716
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29 857
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24507
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 350
02
Қорғаныс
4 600
122
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) әкімінің аппараты
4 600
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 104
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 496
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 195
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 195
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 195
04
Бiлiм беру
7 061 249
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
645
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
645
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 155 127
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 234
003
Жалпы білім беру
3 930 744
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
40 882
006
Балаларға қосымша білім беру
249 462
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
2 000
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
409 447
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
25 225
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
354 529
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

15 819
452
Отдел финансов района (города областного значения)
32 722
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения и контроля за исполнением бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью
27 873
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 777
010
Организация приватизации коммунальной собственности
356
018
Капитальные расходы государственного органа
1 716
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
29857
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
24507
004
Капитальные расходы государственного органа
5 350
02
Оборона
4 600
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 600
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 104
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров в районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 496
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 195
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 195
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 195
04
Образование
7 061 249
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села) аульного (сельского) округа
645
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
645
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 155 127
001
Обеспечение деятельности отдела образования района
29 234
003
Общеобразовательное обучение
3 930 744
005
Приобретение, доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
40 882
006
Дополнительное образование для детей
249 462
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2 000
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
409 447
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам, (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей- сирот), ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
25 225
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
354 529
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

300
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 610
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 510
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
195 428
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
34 821
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18573
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 500
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7 748
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 537
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 537
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
5 000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
141 070
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 559
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
516
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2 810
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4 000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың жануарлардан алатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 089
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3 585
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
105 511
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
81 235
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
81 235
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29 544
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
50 611
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 080
12
Көлiк және коммуникация
345 325
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
345 325

300
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 610
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3 510
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
195 428
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
34 821
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
18 573
006
Капитальные расходы государственного органа
8 500
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 748
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19 537
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 537
004
Организация работ по зонированию земель
5 000
007
Капитальные расходы государственного органа
2 000
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
141 070
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
18 559
003
Капитальные расходы государственного органа
516
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 810
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
4 000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3 089
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3 585
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
105 511
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
81 235
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
81 235
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечение рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
29 544
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
50 611
015
Капитальные расходы государственного органа
1 080
12
Транспорт и коммуникации
345 325
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
345 325

41 400
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
17 548
005
Телерадио хабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
700
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 992
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
16 316
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 896
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3 610
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 510
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
145 284
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
7 748
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
7 748
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16 493
001
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 793
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3 000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 700
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
121 043
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 530
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 565
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2 810
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4 000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың жануарлардан алатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 089
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
5 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 049
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
84 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
76 491
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
76 491
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету, және облыс қалаларының, аудандардың елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

41 400
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
17 548
005
Услуги по проведению государственной политики через телерадиовещание
700
006
Капитальные расходы государственного органа
0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 992
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
16 316
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области физической культуры и спорта района
7 896
004
Капитальные расходы государственного органа
300
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3 610
007
Подготовка и участие сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областные спортивные соревнования
4 510
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
145 284
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
7 748
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
7 748
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16 493
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11 793
004
Организация работ по зонированию земель
3 000
007
Капитальные расходы государственного органа
1 700
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
121 043
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области ветеринарии
17 530
003
Капитальные расходы государственного органа
2 565
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 810
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
4 000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3 089
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 049
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
84 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
90 458
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
90 458
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районных населенных пунктов области и обеспечение рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

3 089
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
5 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 049
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
84 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
76 491
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
76 491
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету, және облыс қалаларының, аудандардың елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 125
013
Аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын, аудан аумағында қала құрылысын дамытудың схемаларын әзірлеу
54 736
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 630
12
Көлiк және коммуникация
526 825
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
526 825
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
486 825
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
40 000
13
Басқалар
661 817
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
59 300
040
Республикалық бюджеттің нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
59 300
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
30 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
30 000
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
22 073
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 753
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
538 972
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 452
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 040
043
Республикалық бюджеттің нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инфроқұрылымді-дамытуға
527 480

3 089
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 049
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
84 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
76 491
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
76 491
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районных населенных пунктов области и обеспечение рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
18 125
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
54 736
015
Капитальные расходы государственного органа
3 630
12
Транспорт и коммуникации
526 825
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
526 825
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
486 825
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
40 000
13
Прочие
661 817
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
59 300
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
59 300
452
Отдел финансов района (города областного значения)
30 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
30 000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
22 253
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
21 573
007
Капитальные расходы государственного органа
500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
538 972
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9 452
013
Капитальные расходы государственного органа
2 040
043
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
527 480